• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako novi algoritam od YT-a funkcionishe?

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Vec dosta dugo se bavim sa YT-om, ali sad mi se desilo neshto shto mi uopshte nije jasno.. Imam par videa koji imaju preko 1k views-a i oko 350 likes, preko 500 subs.. Tagovi su odradjen kao i na svakom drugom mom starom videu (koji su na prvoj strani i u top3 mesta), ali ovde se radi o promoci Jersey Shore epizoda, shto je veoma popularno na youtube-u i ima jako puno konkurencije.. E sad meni nije jasno to shto Ja imam unikatan video, koji sam Ja pravio, sve ovo gore navedeno se nalazi na svakom videu, ali o5 neko ko ima video tek stavljen i sa loshijim tagovima ima bolju poziciju (bez ijednog like-a, subscribera i viewa), Ja ne mogu da se pozicioniram na prvoj strani nikako, a i ako se pozicioniram to bude na sat, dva i opet mi opadne na trecu ili chetvrtu stranu..
Zna li neko shta se tu josh mozhe uraditi, i kako uopshte taj algoritam od YT-a funkcionishe?

hendrixja83

Aktivni član
Tu od
14 Lis 2009
Jesi li vjestacki napucavao preglede i lajkove. Mozda, ako si pretjerao sa tim nesto ne stima.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Da ali je sve organic traffic, tako da nije to u pitanju.. Skontao sam od prilike shta je, ali mi o5 nema logike upravo zbog tih novih chlanova koji bolje rangiraju video od mene..

Na vrh