• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako je za vas prosla 2016 - ta

Lakisa94

Dobro znana faca
Tu od
20 Velj 2014
Pozdrav članovi, evo malo off topic i jedno pitanje kako je za vas prošla 2016 -ta u odnosu na predhodne godine i kakvi su vam planovi u 2017 -oj.

Evo da ja za sebem kažem godina je prošla odlično ispunio sam ciljeve i dobio sam i više od onoga što sam očekivao, imam 3 uspešna projekta i veoma velike ciljeve u 2017 -oj. Inače u skorije vreme planiram da se odselim na Thailand i radim odande. :waving

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Kod mene je prošla dobro, ali nisam ostvario ciljeve koje sam imao na početku godine.

Za 2017 godinu planiram ispraviti neke pogrešne postupke/procedure i povećati posećenost postojećih sajtova.

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Dobra godina,adsense zarada mi je malo pala ali je krenuo affiliate pa sam otprilike na istom. U 2017. planiram najmanje jos jedan affiliate sajt i to authority. Niche sam vec jako dobro istrazio i mislim da ce to bit prava bomba tj. jako dobra posjeta i odlicna zarada.

Milojko

Član
Tu od
21 Srp 2015
Pocela je najbolje moguce sa poslom preko glave, ali sam ja sam zajebo stvar i bukvalno nista nisam 6-7 meseci radio zato sto sam trosio to sto sam zaradio na pocetku, tako da je to veliko iskustvo i nadam se da cu popraviti sve u 2017 i ici mnogo mnogo bolje, a planiram da pored upworka krenem da radim na jos po neki sajt za graficki dizajn.. Srecna svima nova :D

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
S'obzirom da sam u 2016. krenuo sam IM , zarada je zanemariva (ali bilo je sto je odlicno za pocetam), ali sam prezadovoljan koliko sam napredovao sto se tice znanja.Posvetio sam se ucenju prevashodno. Neki projekti su pokrenuti a neki ce biti pokrenuti u 2017. Ulazim u NG sa puno optimizma i sa velikim ocekivanjima. Samo jos da manje igram Dotu a vise radim i bice sve kako treba :)
Puno uspeha u NG zelim i ostalim clanovima, na svim poljima i da Vas sluzi na prvom mestu zdravlje a ostalo ce da dodje samo :)

Na vrh