Facebook Kako facebook naplacuje reklame

almiric11

Član
Tu od
8 Stu 2015
Poruka
23
Pozdrav svima,interesuje me kako facebook naplacuje kada ja bustam neki post koji je ujedno i link za neku objavu.Da li naplacuje po impresijama ili po klikovima na taj link,i ako naplacuje po impresijama da li se moze promijeniti na naplacivanje po kliku.Hvala na odgovoru :)

Mason1.reda

Član
Tu od
22 Pro 2017
Poruka
19
almiric11 kaže:
Pozdrav svima,interesuje me kako facebook naplacuje kada ja bustam neki post koji je ujedno i link za neku objavu.Da li naplacuje po impresijama ili po klikovima na taj link,i ako naplacuje po impresijama da li se moze promijeniti na naplacivanje po kliku.Hvala na odgovoru :)

Mislis na clanke?
Placaju ti i impresije i klikove, ne trebas nista ni mijenjati ni stimati, to je tako prirodno :):drinking

almiric11 kaže:

I predpostavljam da radis sa Adsensima, de mi reci koliki je sada CPM / RPM za Bosnu i Hercegovinu i za Njemacku...., neznam sta je tacno kod adsensa...znaci koliko zaradis na 1000 impresija u BIH?
Posto ne radim sa adsensima a planiram ih ubaciti pa zato pitam da vidim isplatil se

almiric11

Član
Tu od
8 Stu 2015
Poruka
23
Iskreno da ti kazem,ne znam ni sta znaci to,jer sam poceo skoro adsense da radim,ali na jedno hiljadu pregleda bude 2-3e

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
528
almiric11 kaže:

Ti biras po cemu ti naplacuju.

Na vrh