• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jos jedan viralan video - Amer, strah i kanibalizam

BaneSrb

Član
Tu od
26 Velj 2011
Evo kako je neki amerikanac iskoristio strah ljudi o kanibalizmu i stvorio viralan video a ujedno i pomalo smesan :D
http://www.youtube.com/watch?v=4awVqRr1eCo&feature=plcp

PS: Za taj jedan video verujem da je dobro zaradio.

Moderator

Član
Tu od
3 Svi 2012
RE: Kako postati Youtube Partner?

xaxa dobro ga neko nije upucao,bilo bi posle na sudu ,pa sta ja sam mislio da je zombi :D xaxax
na koju foru je bilo sta mogao da zaradi ,ne vidim mu reklame a ni neki link za download u deksripciji

mali_ri

Član
Tu od
5 Sij 2011

Imas adsense bannere u videu (Adsense for video).

Moderator kaže:
xaxa dobro ga neko nije upucao,bilo bi posle na sudu ,pa sta ja sam mislio da je zombi :D xaxax
na koju foru je bilo sta mogao da zaradi ,ne vidim mu reklame a ni neki link za download u deksripciji

konte29

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2010

Moderator kaže:

Ali je izgleda ipak dobio batine na kraju :)

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
now imagine a black zombie attacking white people....... LOL

Ovaj je dobro rekao. E sad trebali su ga pošteno namlatiti. Onda bi pametno potrošio te pare sa adsense na bolničke račune. :)

Na vrh