• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZF okupljanje 21. juna 2014. u Beogradu

JelenaM

Moćan
Tu od
11 Velj 2012
Pa evo, meni više ne pada na pamet da učestvujem u bilo kojoj organizaciji ove vrste.

Prošli put kad smo pravili okupljanje javilo se X ljudi kojima nije odgovaralo što je onako kratak rok, naknadno je bilo komentara tipa "obavezno na vreme najavite naredno, jedva čekam" itd. Ovo smo (Igor) najavili pre dva meseca, javilo se dosta ljudi. POJAVIO se, osim Igora i mene (freemind je bio opravdano sprečen) tačno jedan momak - još jednom, jako mi je drago što smo se upoznali :) Mi smo se lepo družili, sve je to okej, ali sam se iscimala da rezervišem restoran za 10 ljudi, koliko je bilo opravdano očekivati na osnovu broja navodno zainteresovanih i bilo mi je vrlo neprijatno kad sam videla odziv. Beograd je izabran jer je tu najviše ljudi, nismo ni očekivali da će se neko izdaleka iscimati da dođe (a upravo se to desilo) ali NIKO iz Beograda se nije iscimao. Što se mene tiče, doviđenja, ja se sa ljudima koji su mi zanimljivi družim te družim.

I da. I Igor i ja imamo posla preko glave a iscimali smo se. Mislite da nemamo pametnijeg posla nego da organizujemo okupljanje forumaša koje, koliko god neformalno bilo, ipak zahteva neko cimanje i organizaciju?

Što se mene dakle tiče, sledeći put kad zakmečite zašto niko ništa ne organizuje najpre se pogledajte u ogledalo. Pojma nemam ko je sve "potvrdio dolazak i izrazio želju" niti me zanima, uglavnom ste se javljali Igoru a, najzad, nije ni važno. Samo mi je preko glave ljudi koji sve bi a teško im je da mrdnu zadnjicu kad neko napravi to što oni bi.

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Jelena,

kada smo pravili skup u Novom Sadu, ja sam dosao pre svega sto vec znam tebe i Igora, desilo se slucajno da su svi koji su dosli sjajni i sve je bilo spontano , ali taj neformalni skup i druzenje me je privukao pre svega zbog dvoje ljudi koje vec znam, i koje zelim da vidim .Ne znam da li bi dosao da je drugacija situacija . To ne znaci da nisam zeleo da upoznam i druge ljude, vec jednostavno sam skup je bio vise kao izlazak i druzenje i nije imao neku specijalnu poslovnu notu i pretpostavljam da su svi tako razmisljali .

Na osnovu prvog iskustva iz NS, mislim da cela ideja nije losa, mozda bi u buducnosti trebali da ipak smislimo neke tematske veceri, da se u dogovoru sa vlasnikom posalje masovni email svim clanovima ( 17.000) , jer ne dolaze svi redovno na forum i siguran sam je jedan deo i zaboravio na dogadjaj .

Kimi

Dobro znana faca
Tu od
5 Lip 2013
Ja mislim da je malo bez veze sto je to tako ispalo. Okupljanje je najavljeno dosta ranije i ljudi su mogli da se organizuju. Znalo se da je to neobavezno okupljanje pa kome nije odgovaralo nije morao da se prijavljuje. Ovako su se prijavili a nisu dosli i samo su napravili neprijatnost ljudima koji su se potrudili da to sve organizuju. Mogli smo svi da se prijavimo pa da ne dodjemo..

freemind,slazem se sa tobom da bi tematske veceri bile mnogo bolji izbor. Neko "predavanje" na neku temu ili tako nesto. Slicno kao na konferencijama.. To bi sigurno privuklo mnogo vise ljudi ali treba i mnogo vise vremena a i novca za organizaciju. Kapiram da je njima bio cilj da se ljudi upoznaju,popricaju o poslu, jer ipak je to drugacije nego preko mejla.. Nisu dosli i to je to,nije kraj svijeta.

No dobro,ovo je bio prvi put,nema razloga za ljutnju i nervozu. :)

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
U pravu je Jelena, i ja se izvinjavam i njoj i Igoru. Imao sam smrtni slucaj u familiji, ali nije to toliki problem, nego sto je meni zapalo da vozim neke babe na sahranu i da razvozim ostalu familijiu koju nikad nisam ni video u zivotu. To se sve odvijalo petak - subota, trebao sam da se javim svejedno, preko telefona svaki dan posetim forum, ne znam sto nisam poslao PM Igoru ili Jeleni, tu nisam ispao fer priznajem. Jos jednom se izvinjavam, ako je za utehu potrudicu se da ja organizujem sve sledeci put pa kako ispadne. I odajem vam priznanje sto ste se iscimali, hvala vam. Sledeci put necu izneveriti. Pozdrav

draganukacek

Legenda
Tu od
4 Velj 2011
Pa ne mozete javiti sve dan ranije da je okupljanje tu i tu.
To se javi mesec dana ranije da se zna.
Uostalom kome i treba okupjanje to kad je ovaj forum puko.
Svi nesto rade,a niko nikom ne pomaze,stvorio se neku uzi krug ljudi koji saradjuju,ako pitas nekog drugog sta i kako on te samo uputi na google.com.
I kakav shvrha okupljanja?....nema svrhe...
Cuti i radi....u se i u svoje kljuse.........

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Dragane, okupljanje je baš idealna prilika da se ljudi upoznaju i započnu neku saradnju, da se nešto nauči itd... Mnogo je lakše povezati se uživo nego preko foruma. :)

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Problem je što nas ovdje ima sa svih strana. Hrv, Cg, Srb, BiH... Jedino neki grupni video razgovor na Skajp. :D

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010
Ja se ízvinjavam svima, rekao sam da ću da dođem, ali su mi neke stvari iskrsle, a baš mi je krivo. :( Trenutno sam u KGu, pa ako hoće neko na piće i da popričamo, neka mi pošalje poruku u inbox.

Na vrh