• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IZF okupljanje 21. juna 2014. u Beogradu

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
JelenaM kaže:
Dakle, nalazimo se u subotu od 18h u Passengers Baru (https://www.facebook.com/passengers.bar.9 i http://www.nadji.info/rs/passengers-bar-beer-and-food-simina-beograd/ve86848/) - odmah ispod PMF-a. Rezervacija je na ime Jelena, naš je sprat. Vidimo se! :)

Nakon prošlog uspešnog okupljanja u Novom Sadu, Jelena, Freemind i ja organizujemo novo okupljanje zainteresovanih forumaša. Datum je 21. jun, mesto Beograd. Dakle imate dva meseca da se organizujete i dođete. :)

Zašto trebate doći?

• Upoznajte ljude iz branše koji zarađuju radom preko neta i ostvarite vredne kontakte
  • Razmenite iskustva
  • Ostvarite saradnje
  • Provedite letnje veče upoznajući nove ljude koje ste do sada gledali samo iza avatara
  • Da li je više motivacije potrebno?

Poziv je upućen svim forumašima. Molimo one koji misle doći da se jave, kako bi bili u prilici da što kvalitetnije organizujemo mesto okupljanja. Možete se javiti meni na email igorttomic at gmail.com ili preko Facebooka/Twittera (imate ikonice do mojih profila desno gore u ovom postu), ili Jeleni.

Vidimo se u junu. :waving

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Nekoliko vas se do sada javilo. ;) Pozivam vas da se javite i na ovoj temi, kako ne bi zamrla do okupljanja, jer će je tako manje ljudi biti u prilici videti.

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010
Super, vidimo se! :drinking Samo na vreme javite tacnu lokaciju i vreme.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
JelenaM kaže:
Hehe ja se javljam, očigledno :) Ko još dolazi?

Javilo se još nekoliko ljudi. No ne bih da ih "prozivam" jer su mi se javili na mail, pa pretpostavljam da nisu želeli da se oglase preko javne poruke na forumu. :)

radojica

Član
Tu od
21 Ruj 2010
I ja se prijavljujem da cu doci.

Ne bi bilo lose da se otvori jedan novi topic i nazove okupljanje forumasa jer onda svako ko je ostavio poruku u tom topic-u ce dobiti obavestenje kada bude novo okupljanje.

Lakisa94

Dobro znana faca
Tu od
20 Velj 2014
Jel se zna mozda koje bi moglo da bude potencijalno mesto okupljanja ?

Krsto

Aktivni član
Tu od
10 Svi 2008
Nisam uspeo da dođem, ali doneću opravdanje sledeći čas :)

Gde su neke fotke :)

Na vrh