• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izbrisane slike sa fotoaparata - trebam program

denzel

Novi član
Tu od
21 Srp 2016
Zdravo.
Da li neko zna dobar program za vračanje izbrisanih slika sa fotoaparata.

U pitanju je Nikon D7100. Skinula sam masu program s neta, niti jedan neće da prepozna Nikon na kompu, čitač kartica također neće da učita karticu, a slike prebacujem normalno, problem je što su slike izbrisane s aparata prije nego su prebačene na komp, i ja trebam neko čudo koje će da prepozna moj Nikon D7100 jer sam skidala masu program niti jedan neće da ga prepozna na kompu.

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
To se mora raditi tako da se kartica ubaci u citac bez aparata. Ako citac ne zeli ucitati karticu, znaci da je kartica riknula.

denzel

Novi član
Tu od
21 Srp 2016
mrgood kaže:
To se mora raditi tako da se kartica ubaci u citac bez aparata. Ako citac ne zeli ucitati karticu, znaci da je kartica riknula.

Kako će kartica riknuti kad normalno vršim prebacivanje sa usb kabla aparata na računar od kad imam aparat, i normalno se slike stvaraju na kartici, čitac kartica mi je sam stvarao problem od kad sam ga kupila mislim da je neko smeće ili je do drjavera na mom pc-u

A nisu ni bitne slike toliko baš jer su sa događaja uz koji je trebala ici vijest, ali eto greška nepažnja i otišle sve slike.

Na vrh