• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Izbor kartice

jovicaj98

Novi član
Tu od
28 Ožu 2016
Pozdrav svima!
Nedavno sam poceo sa freelance poslom na sajtu Upwork,i sad trebam da povezem account sa racunom.Razmisljao sam o Skrillu,ali je problem to sto sam ja jos maloljetan(punim 18 ove godine) pa se bojim da ce traziti provjeru godista.
E sad imam 2 pitanja:
1) Da li provjeravaju godine na Skrillu?
2)Da li se moze naruciti kartica sa njihovog sajta ako zivim u BIH,i ako narucim tu karticu da li cu morati otvarati neki racun kod nas?

jovicaj98

Novi član
Tu od
28 Ožu 2016
hajro2 kaže:
Najbolje ti je payoneer ako radis kao freelancer.
Da li tu provjeravaju godiste,i da li postoje neke kazne ako slazem za godine?

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
jovicaj98 kaže:
hajro2 kaže:
Najbolje ti je payoneer ako radis kao freelancer.
Da li tu provjeravaju godiste,i da li postoje neke kazne ako slazem za godine?

Ma uzmi slikaj licnu od oca i na njegovo ime nek ti posalju karticu. Svakako pin mozes mijenjat kad hoces na sajtu tako da samo ti imas pristup parama na kartici.

Na vrh