• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ispunjavanje sigurnosnih kodova!

Janko92

Novi član
Tu od
12 Velj 2011
Koliko ste samo puta popunjavali sigurnosne kodove? I nikada nista niste dobili, osim sto su vas proverili da li ste bot...
Sada za to mozete biti placeni.
Ovo vrstu sajta nisam vidjao do sada, sajt je vrlo nov, i veoma je dobro i lepo uradjen.
Zarada se krece do 1.5e za popunjenih 1000 kodova, a za svaki kod imate najvise 15 sekundi.
Na sajt mozete da se registrujete za sada samo preko nekog.
Svako moze najvise 10 kodova da posalje, tako da ko mi se javi dobice kod.
Pozurite, dok ne nestane.

Vendetta

Dobro znana faca
Tu od
24 Stu 2011
koja budala bi plaćala da se ispunjava capcha što oni imaju od toga?

Janko92

Novi član
Tu od
12 Velj 2011
Ti ukucani kodovi se kasnije upotrebljavaju za jDownloader ili neki drugi program ili plugin.

nesim

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2011
Janko92 kaže:
Ti ukucani kodovi se kasnije upotrebljavaju za jDownloader ili neki drugi program ili plugin.

u najboljem slucaju 1000 kodova ces prekucati za 1h i 40 minuta i dobijes samo 1.5$ - LOL :busted

Janko92

Novi član
Tu od
12 Velj 2011
Neki nemaju toliku satnicu ni u firmama. :)

Jedna greska oko kodova, moze koliko god ljudi da se registruje preko jednog koda.
Ali posto ne mogu da postujem linkove jer nemam dovoljno postova, morate da se javite pa na pm da posaljem.

Janko92

Novi član
Tu od
12 Velj 2011
Niko Vas ne tera da radite i Vi. :)
Ja sam samo ponudio ovo kao mogucnost za zaradu na internetu, ne vidim razlog za prozivanje.

Tu od
7 Svi 2010
Vendetta kaže:
koja budala bi plaćala da se ispunjava capcha što oni imaju od toga?

ovaj sam ja posao dobio na oDesku pre nekog vremena , probao i video da je to previse posla za malo para . Inace ideja tog sajta je veoma dobra , kolko sam ja shvatio vi platite toj 'kompa niji' i vise nikad ne mora da unosite chaptu na svom racunaru , jer to obavljaju radnici te kompanije tj freelanceri u real time-u.

sumnjam da se moze to iskoristiti za jdownloader , trebao bi OCRovati milion chapti da bi nasao odgovarajucu , da za svaku treba po 1ms previse je to vremena.

kres0

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2012
Šta mislite o ovom programu captchasniper
Jel on radi i jel bi se moglo namjestiti da zarađuje pare

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
kres0 kaže:
Šta mislite o ovom programu captchasniper
Jel on radi i jel bi se moglo namjestiti da zarađuje pare

Teoretski bi to radilo. Mada ima i jeftinijih metoda...ovaj servis prihvata sve sto ukucas, dakle nebino je li tacno ili nije..
Jer oni ne znaju da li je to tacno, sve dok rucno/licno ne provjere..to je cinjenica..
Samo je pitanje vremena kad ce da skotaju i banaju te..moze se uspomoc auto typer software-a ovo staviti na atopilot pa ko voli nek izvoli :p

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010
1231pirate kaže:
A kako dođem do te stranice ako nisi stavio link? :poke

Stavio je , ali referal linkovi nisu dozvoljeni pa je obrisan...

Na vrh