• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Intro about Axla

axla

Novi član
Tu od
7 Svi 2022
56 godina, free lance erotica writer i pisac recepata i filozofskih eseja, vlasnik nekoliko sajtova koji prave nekakav novac vec 10+ godina cija je priroda bila takva da sam morao da usavrsim keep low profile tehniku da bih opstao.
U tom smislu sam uvek imao kvaliteta, ali sam ostao slab u kvantitetu, odnosno nabijanju traffica i posebno ovih zajebancija sa socijalnim mrezama koje su meni licno ministarstvo za gubljenje vremena ali ajde, ima efekta u da tako kazem brendiranju i sticanju kvalitetnog organskog traffica.
Za mene traffic kad mi kaze ima 10.000 UV daily, to je protocan bojler, a ja imam sto ljudi dnevno i stranica mi pravi $50 mesecno sa pola sata dnevno radnog vremena iz kreveta na mobilnom.Znaci kvalitetan organski traffic gradjen godinama, returning visitor meni treba a ne da mi par hiljada ljudi dnevno protrci kroz stranicu.
Ukratko, ovde sam jer trazim usluge nekog entuzijaste koje se dobro razume u promociju stranice kroz drustene mreze. Plus treba mi neko za sitno prckanje po kodovima na WP stranicama.
Toliko za sada, forum je inace super, poznat mi je jos iz starij dana, dok je Neosynsthes ili kako li mu je vec bio nick harao ovuda sa svojim genijalnim mislima i sjajnim pisanjem.

Na vrh