• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

How to Develop Money-Making Niche Sites with WordPress

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Ova e-knjiga je Wordpress vodič za početnike, ali vam pokazuje kako da uz pomoć Wordpress platforme naučite kako napraviti statičku web stranicu, znači ne blog, već "normalnu" web stranicu određene tematike.

U svakom slučaju pomoći će vam da shvatite kako instalirati Wordpress, kako ga administrirati (uređivati), koje pluginove koristiti, kako napraviti sajt spreman za Google Adsense i još puno toga.

Download u privitiku.

wordpressebookpr8.gif

Prilozi

• NicheSitesWP.pdf
    662.1 KB · Pregleda: 8,918

MoneyMoney

Član
Tu od
2 Ožu 2010
Cito sam ovu knjigu.Kad sam zavrsio sa citanjem osjeco sam se jos vise gluplji.Samo kad sam poceo ulaziti i istraziviti dublju fazu online zarade pocele su mi se pojavljivati raznorazne informacije iz procitane knjige u razlicitim clancima na razlicitim stranicam.Na neki cudni nacin poceo sam osjecati kao da sam svatio poentu i sadrzaj procitane knjige jer mi je se profit povisio na mojim stranicama.

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Nepotpuna knjiga. Ne mozes napraviti niche sajt ako ne znas kako odabrati keyword. Ako znas odabrati keyword onda i sajt koji nije napravljen da bude statican ce donositi lovu. Ovo je vise neki rudimentarni prolaz kroz WP i u nekim trenucima je knjiga vjerovatno konfuzna za pocetnika...

Zatim kad bolje pogledas prolaz kroz WP je bezvrijedan jer objasnjava stari wordpress kojem se umnogo promijenio interfejs od tada. Neki pluginovi kao automatic upgrade su takodje postali bezvrijedni...

Za iole iskusnijeg usera i internet marketira znaci knjiga ne nudi nista, a pocetnika koji ne razaznaje sta je sta, ce samo zbuniti.

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
A jebiga Hellas, tako je s tim knjigama, s vremenom postanu takve jer se stvari mijenjaju, ali naravno ima i novih, dodat ćemo ;)

Na vrh