• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hostgator Affiliate

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Pozdrav.
Čitao sam malo o HostGator Affiliate programu. No nisam baš razumio.
Imam jednostavno pitanje;
Reknem nekom klijentu da kupi web host sa mojim linkom. Koliko tom klijentu košta web host?

MojNalog

Član
Tu od
19 Svi 2011
shulk kaže:
Pozdrav.
Čitao sam malo o HostGator Affiliate programu. No nisam baš razumio.
Imam jednostavno pitanje;
Reknem nekom klijentu da kupi web host sa mojim linkom. Koliko tom klijentu košta web host?

Odgovor na tvoje pitanje je još jednostavnije: Košta koliko je i naznačeno na samom sajtu i za koji se paket odluči da uzme preko tvog reff linka koji mu pošaljes ili reklamiraš na svom blogu/sajtu gde god već...

Ti od svakog klijenta koji dođe preko tvog reff linka i izvrši kupovinu određenog hosting paketa dobijaš prema iskazanoj tabeli na linku http://www.hostgator.com/affiliates $$$

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Šta ako on uzme Business Plan. On ga plati 5$ ja dobivam 50$? Mislim da nije ovako kako ja mislim.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Dobijas onoliko koliko pise e sad dali isplacuju i da li je provereno to je druga stvar.

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
Ako netko kupi preko moga linka i još stavi coupon. Dobivam li ja opet 50$?

Deni

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2012
Prvo hostgator je nekad bio dobar hosting, od kad je prodat radi uzasno lose.

Drugo nemoj da se nadas da ce neko da plati 5$ a ti dobijes 50$ da je tako milioni indijaca bi vec unistili hostgator. Oni tebi daju samo jedan deo novca od prodaje.

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
I ne daju ti odmah pare ako se dobro secam. Klijent kojeg si ti doveo mora da ostane sa njima minimum 2 meseca da bi ti isplatili pare.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
50$ ali za koji paket se dobije da li za sve pakete ili samo za Business Plan ako se dobije i za ostale 50$ onda bi stvarno bio unisten histgator.

m.novisad

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2015
jel valja ćemu ovaj affiliate za hosting il imate neki bolji da preporučite?
i ako imate neke dobre affiliate da preporučite, bez obzira na tematiku, za korisnike iz US i kanade

milance

Novi član
Tu od
12 Srp 2011
Ja sam radio Dreamhost affiliate, na 6000 US poseta nisam imao ni jednu prodaju ...

Na vrh