• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hitno potreban odgovor

zexboy86

Novi član
Tu od
2 Ožu 2012
Ovako, imam AP racun vise od 5,6 meseci, ali je neverifikovan, sada ne znam tacno bas kako da definisem oo pitanje ali probacu...

Da li postoji ogranicenje neko vremensko za neverifikovane racune, posto cekam neku malo vecu isplatu, i ne bih zeleo da na primer te pare legnu a meni ugase acc..
Zato pitam jer ja ne znam, kopao sam i nisam nasao. da lo postoji vremensko ogranicenje za neverifikovane racune na AP? Tipa, godinu dana, 2 godine ili je ono, do beskonacnosti ili kako vec da kazem.. Aj molim vas neka mi neko odgovori, frka mi u glavi velika..!

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
Ma nema, ako ti budu trazili da verifikujes ti verifikuj, i pazi se virusa i slicnoga ako su neke vece pare u pitanju.

Sparrowhawk

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2011
zexboy86 kaže:
Kako to mislis :D Kakvi sad virusi ne kontam bas najbolje?
za svaki slučaj instaliraj linux ^^

Na vrh