• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hitno pomoc! Hakovan fb profil

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Ljudi danas mi je neko upao na fb profil, promenio mi je ime i prezime i sifru i nikako ne mogu da udjem.

Pomagajte ako boga znate :(

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Loxo kaže:
Resetuj password preko emaila ili telefona

Jesam uspeo sam da ga resetujem. Tacno video sam na mejlu neki bosanac mi upao i promenio sifru. Sad je profil deaktiviran. Cekam da vidim sta ce biti.

Al sam se iscimao....bukvalno ko kola da me udarila.

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Vracen mi je profil sa mojim imenom pre nekoliko minuta.

Znam i ko je to uradio, lik je odma stavio sebi administratora na stranicu a creatori mogu da vide ko je glavni administrator. Sada ce dobiti jedno 100 blokova.

To je to....zao mi sto sam se uverio da kada je potrebna pomoc nikoga nema. :(

Hvala Loxo.

Lakisa94

Dobro znana faca
Tu od
20 Velj 2014
Pa nije da nema pomoci, nego ocigledno vecina ljudi ne zna sta raditi prilikom hakovanja fb jer slicnih iskustava nismo imali, meni naprimer nikad fb nisu hakovali i kako onda da ti pomognem, sve se mi ovde bavimo internet marketingom, i verujem da nam je svima facebook zasticen do maximuma, tako da slicnih iskustava u skorije vreme verovatno nije bilo, prosla su ta vremena kad se fb hakovao preko phising stranice odavno.

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
Jedina razlika je što su phisheri kompleksniji, suština je ista ...

Ako neko upadne u sličnu situaciju kao ovaj momak ... slanje lične karte uvijek prolazi ... UVIJEK.

Vratili smo 50ak profila preko lične karte/pasoša ... samo da se vidi slika, ime, prezime, datum rođenja ...

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
@liquid nemas pojma koliko se ljudi upeca na one najobicnije.

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Opet ja, lik koji je upao u profil stavio je sebi administratora na moju stranicu koja ima 60,000 fanova, posle kada ga je ffb skinuo stranica je deaktivirana.

Da li moze neko strucan oko fb-a da mi se javi u pm, nije problem i da se plati samo da resim problem.

Kontaktirao sam i fb ali od odgovora nista :(

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Nema tu pomoci. Tu FB ako se smiluje, a sanse gotovo da nema...

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Loxo kaže:
Nema tu pomoci. Tu FB ako se smiluje, a sanse gotovo da nema...

Da sam prekrsio neko pravilo pa da znam, ali ovako da blokiraju...ima da iscedim sve mejlove i telefone da probam da povratim ako je ikako moguce.

Idemo i do Stazbura :smack:smack:p

Na vrh