• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

"HITNO "Autorska prava Germ

bigli100

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2014
Pozdrav svima postavio sam ovde temu nisam znao gdje drugo ali cu je posle nadam se uspjesnog odgovora izbrisati.

Trenutno sam u Njemackoj i cuo sam dosta prica o autorskim pravima skidanjima torenta itd.. Pa me zanima da li neko ima iskusta sa tim i da li se mogu gledati filmovi np filmoviziji itd.. Odgledo sam jedan nadam se da nece koverta stic .lol

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
mislim da se mogu gledati, ali ako skineš jedan film znam da je jedan momak dobio kaznu 900€ drugi 1100€ ...

bigli100

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2014
liquid kaže:
mislim da se mogu gledati, ali ako skineš jedan film znam da je jedan momak dobio kaznu 900€ drugi 1100€ ...

Cuo sam i ja te price da se ne smije skidati ali za gledanje nisam siguran

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Jedna cura iz mog grada je dobila kaznu za skidanje torrenta u Njemackoj prije par mj, mislim da je bilo bas 900 eura. Zato su filehostovi jos uvijek zakon, ne mogu se pratiti ko torrenti :)

Ps - ne podrzavam piratstvo, sve zanimljive filmove pogledam u kinu :)

bigli100

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2014
djetlic kaže:
Jedna cura iz mog grada je dobila kaznu za skidanje torrenta u Njemackoj prije par mj, mislim da je bilo bas 900 eura. Zato su filehostovi jos uvijek zakon, ne mogu se pratiti ko torrenti :)

Ps - ne podrzavam piratstvo, sve zanimljive filmove pogledam u kinu :)

Kod mene je prijatelj za Torrent dobio 2000eur kaznu skidao neku igru.

Na vrh