• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Help :P

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Mozhda jeste glupo, ali meni se to desilo...

Uglavnom Ja sam stavio u oglase da nudim posao na netu poshto se bavim jednim MLM poslom.. I jutros me nazove jedan chovek iz Sidneya koji hoce da odradi biznis u Srbiji preko nekog ko neshto zna i ko mozhe tako neshto da vodi ovde dok je on u Australiji... E sad fora je u tome shto mene zanima shta vi mislite kakav posao da mu predlozhim... Shta bi tu bilo najbolje i tako to.. Chovek ima dosta para tako da pare nisu problem (naravno ne bash neshto preko 10 000e :p ), samo recite shta ako vam to ne predstavlja neki problem ili tajnu..

Hvala.

Na vrh