• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

"haker" xD

Jeste li za da se clan odstrani sa foruma?

• DA

Votes: 15 100.0%
  • NE

Votes: 0 0.0%

• Ukupno glasača
    15
  • Anketa je napravljena .

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010

Mali, imas stvarno izvanrednu fantaziju, i ne znam o cemu uopste pricas. Smatram da nacionalisticke i slicne gluposti jednostavno
ne odgovaraju tematici ovog foruma, s toga predlazem administraciji foruma da se ovaj clan ukloni sa istog. Hvala na razumijevanju.

simbak

Legenda
Tu od
3 Lip 2009
Mislim da se ovo sve moglo rijesiti tako da si nekom od nas moderatora poslao PM.

A navedana osoba je dobila ban za stalno zbog teskog vrijedjanja koja nisi primjerena forumu.

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
simbak kaže:
Mislim da se ovo sve moglo rijesiti tako da si nekom od nas moderatora poslao PM.

A navedana osoba je dobila ban za stalno zbog teskog vrijedjanja koja nisi primjerena forumu.

Da, poslao sam poruke dvojici moderatora, od kojih se jedan jos nije pojavio na forumu,
dok drugi kaze da nema ovlasti da sprovodi zakon na tom nivou, tako sam ipak odlucio da
postavim temu javno, pa ce vidjeti onaj koji treba da vidi, a i za buduce clanove koji su
mentalno zaostali, da u startu vide da takve stvari nisu dobrodosle na ovaj forum.

Hvala :waving

Na vrh