• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Google uveo +1 button

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Poznavajuci Google moje misljenje jest da ce ovo definitivno utjecat na Google organske rezultate tj. da ce biti jedan od tzv. "SEO faktora". Ako vec uzima u obzir twitter, facebook koji nisu pod njegovom kontrolom onda ce skoro pa sigurno utjecati na rangiranje. Sad koliko i na koji nacin to cemo jos vidjeti, vjerojatno u pocetku ni blizu ko Facebook i twitter jer jednostavno nije toliko opce prihvacen.

Jozo

Član
Tu od
22 Sij 2010
Ja mislim da je to potez koji je Google napravio zbog SEO. Znaju i oni da nije kvaliteta to što utječe na PR nego koliko se netko trudio oko SEO (prosječne stranice).

Ipak, prosječni korisnik najbolje zna što želi i ovo je način na koji korisnik može dati povratnu informaciju na jednostavan način.

A i vidite da kad se prvi put klikne na +1 Google vas pita:
Use my information to personalize content and ads across the web?

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010
Samo dodatni faktor pri rangiranju stranica svakako će trebati obratiti malo pažnje.

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
Jel ubacio ovo neko na svoju stranicu? Ja sam ga stavio pre par dana i videću u nekoj daljoj budućnosti šta će doneti.

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
Bilo je samo pitanje vremena kad će netko i ovo smisliti:
http://pluslocker.com/
Možeš vidjeti sadržaj samo ako prije toga stisneš +1.
Nešt mi se čini da će uskoro početi padati i prve banane na +1 :D

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
LeonMak kaže:
Bilo je samo pitanje vremena kad će netko i ovo smisliti:
http://pluslocker.com/
Možeš vidjeti sadržaj samo ako prije toga stisneš +1.
Nešt mi se čini da će uskoro početi padati i prve banane na +1 :D

Da, zbog toga ovo +1 govno ne smije nikada da postane bitno za SEO, jer postoje mnoge mogucnosti manipulacije.
Mislim da bi bilo neprofesionalno od googla kada bi ovaj +1 faktor postao presudan za organska pretrazivanja i slicno,
(kao sto se db izjasnio ranije) pa licno smatram i da je suvisno bilo kakvo uzimanje u obzir ovog +1.

Na vrh