• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Google PR update - 27.06.2011.

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
U slučaju da niste primjetili danas se dogodio PR update, napokon!

Evo i IZF je dobio lijepu četvorku :)

Jeste vi zadovoljni svojim novim [/quote]PR-om?

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
Spušio sam :sad
Al bilo je i za očekivati, kupio sam rabljenu domenu s PR2, neko vrijeme je bila neaktivna.
Nadao sam se da ću ga uspjeti zadržati ako napravim dovoljno backlinkova, ali mauna...

Kad će slijedeći? :)

Bravo IZF!

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Ja posle provere ranga mojih sajtova ostao sam bez teksta. Svi moji sajtovi doziveli su drastican rast. Uglavnom su svi doziveli skok za pr2, a jedan sajt je cak skocio za pr4. Ne znam da li se ovo Google sali sa mnom, ali ja sam ostao bez teksta posle ovog update :)

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Jokja kaže:
Ja posle provere ranga mojih sajtova ostao sam bez teksta. Svi moji sajtovi doziveli su drastican rast. Uglavnom su svi doziveli skok za pr2, a jedan sajt je cak skocio za pr4. Ne znam da li se ovo Google sali sa mnom, ali ja sam ostao bez teksta posle ovog update :)

Scrapebox se isplatio ??? :stars :poke

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
ps3 kaže:
Jokja kaže:

Scrapebox se isplatio ??? :stars :poke

Ma kakav ScrapeBox, da sam njega koristio ostali bi mi krompiri :)
Radio sam neke druge metoda, mada i neki sajtovi oko kojih se nisam bas nesto trudio dobili su rang, ali ovi sto sam vise radio oko njih vise su napredovali.

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
Skipper kaže:
Ostao sam PR3.
Ipak sam skočio na PR4. Kad sam proverio na prchecker.info stoji mi PR4 a na njihovom kodu koji imam na sajtu stoji PR3. Verovatno to nisu ažurirali ili pak ja moram da promenim kod.

alman

Dobro znana faca
Tu od
23 Ožu 2009
izgleda da sve ove posljednje promjene od googla meni idu u korist sajt koji mi je star samo 6 mjeseci sa pr0 skocio je na pr 4 a sajt star godinu tacno sa pr 0 na pr 3

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Ja se kladim da se Google ovo salio sa nama :crazy_grin
Ja kada saberem sve moje sajtove i podelim sve to sa PR napretkom prosecno su napredovali 2,35PR :drinking

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
Ja imam čak 16 stranica na sajtu sa PR2, dok je samo na index stranici PR4. Nadam se da ovo nije greška od strane čika google-a.

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Ne znam meni je kod mene ovo jako cudno, ajd da je to jedan sajt ali ipak je to u pitanju preko deset sajtova. Za neke sajtove sam se stvarno trudio da im nabijem rang, a neke jedva da sam pipno ista. Videcemo za koji dan da li ce biti skoka u posecenosti sajtova, a s obzirom na rast PR trebalo bi i posecenost dosta da skoci. :drinking
Ono sto mi je zapalo za oko je jedan klasican affilates sajt, znaci sav sadrzaj je kopiran sa Amazona nije cak ni spinan, sajt je star oko 2 meseca, a evo danas je dobio PR2. Dobro ja sam radio linkbuilding za taj sajt, ali opet nije to neki kvalitet sajta da ga Google tako vrednuje. Videcemo kako ce se stvari odvijati narednih dana :)

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
adsenseamater kaže:
DavidVictor dobio PR5 :)

Bas sam i ja to malopre gledao. Zasluzio je i vise od PR5, sajt mu je odlican ima tonu kvalitetnih clanaka i linkova...

LeonMak

Legenda
Tu od
30 Stu 2010
Skipper kaže:
Skipper kaže:
Ostao sam PR3.
Ipak sam skočio na PR4. Kad sam proverio na prchecker.info stoji mi PR4 a na njihovom kodu koji imam na sajtu stoji PR3. Verovatno to nisu ažurirali ili pak ja moram da promenim kod.

Obrisi cache, pa resetiraj stranicu.

Drenova

Iskusan lik
Tu od
22 Lis 2010
Čestitam svima, bili ste vredni a čika Google Vas je nagradio :)
Lepo iznenadjenje i za mene, imao sam 0 već duže vreme a sada 3.

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
PR1 :crazy_grin

U biti samo sam lansirao bio nekoliko viralnih kampanja, al očito je upalilo jer vidim sad ovdje za ovaj airsoft sajt brdo nekih lijevih i desnih sajtova linka koje ne bih ni u ludilu našao :D.

Nije loše za 3-4 sata posla :D

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
LeonMak kaže:
Obrisi cache, pa resetiraj stranicu.
Odradio sam na drugi način. Ubacio sam drugi kod.

drazenbr

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Mene je isto G nagradio, na većini siteova sa +1 na jednom od PR 0 na PR 3.

fantaz

Član
Tu od
8 Stu 2010
Još uvijek 0 :( i neznam zašto!

prema siteexploreru imam preko 4000 inlinkova
majestic seo preko 1300 external backlinkova, Referring Domains - 31,
seo moz preko 1600 total linkova, Page Authority 42/100, Linking Root Domains - 24,
site je online više od godinu dana

Na vrh