• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Google Adsense - poštar

bojanposao

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2010
Evo poštar me jutros obradova, nosi račune kad izmedju ostalog nadjoh ovo:

2ebv5et.jpg

Moj prvi AdSense chek, priceless :drinking :tease

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
Cestitam i ja ocekujem moj prvi cek od adsense-a trebalo bi da uskoro stigne.

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Blago vama kad vam poštar donosi čekove, ja mog moram puškom da jurim... :poke:crazy_grin

bojanposao

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2010
Hvala :)

Chek jutros uredno isplacen na salteru Unicredit banke u Vitezu (BiH) ;)
Iznose do 200$ naplacuju odmah, a preko 200$ ceka se mjesec dana na isplatu.

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009
bojanposao kaže:

Bilo nekad i u zemlji Srbiji... Poznaju me sve sluzbenice u banci pa opet cekam 30-50 dana, kako kad.

DrHouse

Član
Tu od
22 Ruj 2010
Heh ja sam prosle godine bio na ekskurziji, zove stari kaze dosao ti cek :stars

139 dolara, dobio sam oko 180 maraka, sad jesul me uzeli ne znam, nije me bilo briga =) Takodjer sam se obradovao iako nije bilo postara :p

void

Novi član
Tu od
26 Pro 2010
bojanposao kaže:

Čestitam. :)

Ja naplaćujem odmah čekove koji su puuuuuuuuuuno veći od $200... Uvijek naplaćujem kod iste službenice u banci. Zna me, zna da svaki mjesec dolazim, zna da je firma koja je izdala ček jaka... i bez problema mi isplati. Pa budi fin s njima... ;-)

zilla

Dobro znana faca
Tu od
8 Tra 2010
kod nas su ove banke totalno čudne... doneseš im ček od firme koja može kupit pola BiH i oni se peglaju s tim mjesecima... što je najgore to su neki simbolični iznosi koje bi trebali isplaćivati na licu mjesta.... mislim da je glavni problem kod naših radnika što se odma pogube čim se radi o nekim inostranim transakcijama...

sjećam se ja kad sam im odnio ono sa alertpaya gdje je trebalo popuniti podatke od banke, više od pola sata je onaj papir išao od službenika do službenika... i na kraju jedva nekako skuckaše podatke koji su trebali...

DrHouse

Član
Tu od
22 Ruj 2010
Napokon se i HTTPOOL sjetio meni poslati jednu od tri isplate koju cekam. O meni je ovaj postar sigurno najdrazi :crazy_grin Za razliku od tvog nije mi donio nikakve racune :waving

zx2l3b.png

Jos da hoce i ostale dvije koverte doci, niko zadovoljniji od mene.

Na vrh