• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Google adsense pocetak

Kevinho

Novi član
Tu od
7 Ruj 2015
Planirao sam da kupim neki sajt i da vidim kako to ide, imam solidnu facebook stranicu i racunam da bi u pocetku bilo 500-700 posjeta na sajtu. Kolko se moze zaraditi od 500 posjeta i sta mi savjetujete za pocetak?

Q_Line

Član
Tu od
30 Stu 2015
Kevinho kaže:
Planirao sam da kupim neki sajt i da vidim kako to ide, imam solidnu facebook stranicu i racunam da bi u pocetku bilo 500-700 posjeta na sajtu. Kolko se moze zaraditi od 500 posjeta i sta mi savjetujete za pocetak?

Nekada je bilo do 10.000 posjeta svaki 1k = 1€ (opet zavisno od nishe koju imas).

Danas se to vec promjenilo, bas zbog FB-a

Pa eto... skontaj :waving

Kevinho

Novi član
Tu od
7 Ruj 2015
A koliko se moze zaraditi na stranom sajtu(americki/engleski jezik) sa istim brojem posjeta koji bi dosli na taj sajt sa googlea?

Q_Line

Član
Tu od
30 Stu 2015
Kevinho kaže:
A koliko se moze zaraditi na stranom sajtu(americki/engleski jezik) sa istim brojem posjeta koji bi dosli na taj sajt sa googlea?

Pa koliko primjetim i na Google i na Facebook taj se broj mnozi sa 3 do 7

Torpedo

Novi član
Tu od
23 Srp 2017
Q_Line kaže:
Kevinho kaže:

Pa koliko primjetim i na Google i na Facebook taj se broj mnozi sa 3 do 7

Ako uzmes u obzir da su ti klikovi na reklame sa balkana 0,01 u najboljem slucaju 0,05 a na zapadu misleci na Njemacku, UK, i Skandinaviju prosjek 0,10-0,25 a bilo je klikova i po 0,50 pa cak i 2-3 eura sve ti bude jasno...

Ali tesko je ako si na balkanu dovesti zapadnu posjetu ali sigurno isplativije.

Na vrh