• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Godaddy Kuponi

dev_masta

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
A daj, nojte me ...

Ja mislio da je ovo gore akcija za Godaddy, kad se već tema tako zove.

Silly me.

dado023

Član
Tu od
8 Lis 2009
RE: Network Solutions akcija

cijene su van granica razuma. Triba provjeriti uvjete kupnje, tj. dozvoljavaju li transfer kasnije.

JohnWizzer

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Nakon 60 dana je moguć transfer, a stavio sam u ovu temu da ne otvaram bezveze novu.

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Kuponi za $2.95 .com - new reg or transfer for 1st year, 1 domain

gofg2001ha
gofg2001hb

SPECIAL OFFER! .COM just $2.95*! Additional .COMs just $7.99* per year!

Plus ICANN fee of $0.18 per domain name per year. $2.95 price good for the first year of one new or transfer .COM per customer. Additional years or .COMs may be purchased for $7.99 per year. Discounts cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer. Your discount will be applied in your shopping cart.

Note 1: Usual whatnots apply.
Note 2: Only one code will usually work per account, not both, and not if you've recently used a previous code, there seems to be a time limit on the number of codes used per customer. Get another account and use a different credit card

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Huh :D

.net .org renewals
za samo 7.49$ i to sa 17$

Lud popust :stars

Coupon: EMFB7

rappin

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Hellas kaže:

.net .org renewals

Hvala na ovome, ustedeo si mi skoro $30. Vec 2 meseca trazim dobar kupon za net i org renewal ali ih je stvarno malo i dosta su losi, dok je ovaj odlican :D

xaxaxa123

Moćan
Tu od
6 Srp 2011
Primetio sam da su u zadnje vreme bas nesto dosta podigli cene, nekad sam uzimao domen .info za nekih 2e sad je vec dosta velika cena.

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
Hellas kaže:

.net .org renewals

Huh radi i na registraciji za 7.49$ :D

Septimus