• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje je najpovoljnije uzeti .BA domenu i hosting

liska

Dobro znana faca
Tu od
27 Lip 2009
Obicno sam uzimao .com ili org domene, ovaj put mi treba .ba, gdje je najpovoljnije da se kupi domena i je li komplikovano oko papirologije, sta im sve treba slati. Koji bi mi hosting preporucitili da podrzava CMS - Wordpress, isto mi treba najjeftiniji, po mogucnosti sa serverom u europi, jer ciljam balkanske zemlje.

Ja preporučujem Leftor. Imam kod njih tri sajt (tri .ba domene).

Što se tiče cimanja oko dokumenata i čekanja ... ništa se nije promijenilo :)

Ovaj genesis ima najjeftniji hosting, ima li neko sa njima iskustva ?

Hajmo ljudi dajte jos preporuka, kakav je global.ba, vidim da daju i domenu besplatno, 59KM dok je kod leftora isto besplatna domena cijena 75KM.

liska kaže:
Hajmo ljudi dajte jos preporuka, kakav je global.ba, vidim da daju i domenu besplatno, 59KM dok je kod leftora isto besplatna domena cijena 75KM.

Imam više domena na globalu i par na genesis, procedura ti je svugdje ista vezano za papirologiju, kada narucis paket na mail dobijes dokument(memorandum) koji popuniš i poštom šalješ na njihovu adresu, kada im stigne aktiviraju ti domenu, ja čekam max 5 dana.

Global ima bolju podršku. Kod genesisa nemaš nigdje kontakt telefona nego mail šalješ ako imaš neki problem. I ako sam više problema imao kod globala nego kod genesis.

A paketi podržavaju sve što si naveo vezano za wordpress.

Pozdrav!

Pozdrav svima,
Nedavno sam odlučio pokrenuti novi projekt i za domenu stannadantuzla.ba s hostingom odlučio sam se obratiti Leftoru. Proces kupnje i aktivacije prošao je prilično glatko, bez većih komplikacija oko registracije, što me ugodno iznenadilo.
Cijena je bila prihvatljiva, a važno mi je bilo i to što imaju servere u Europi, što mi je ključno s obzirom na to da ciljam publiku s Balkana. Što se tiče podrške za CMS poput WordPressa, nisam imao nikakvih problema - sve funkcionira bez ikakvih zapreka.
Sve u svemu, zadovoljan sam izborom i mogu preporučiti Leftor ako tražite pouzdanog providera s dobrim omjerom cijene i kvalitete.
Pozdrav

Posljednje uređivanje od moderatora:
Proces kupnje i aktivacije prošao je prilično glatko, bez većih komplikacija oko registracije, što me ugodno iznenadilo.
Ja ne znam za tog navedenog, ali što te je to ugodno iznenadilo, mislio si da će te natab...? :D
U svakom slučaju, sve si dobro učinio i dobrodošao na Forum. :ppozdrav:
A kad budeš iskusniji član moći ćeš postavljati i linkove. :cool:

Uvijek je dobro pročitati recenzije, a pogotovo ovaj dio za Korisničku podršku.... Meni se Leftor par puta pokazao najboljim, ali opet - to je bio moj izbor.

Nedavno sam odlučio pokrenuti novi projekt i za domenu stannadantuzla.ba s hostingom odlučio sam se obratiti Leftoru. Proces kupnje i aktivacije prošao je prilično glatko, bez većih komplikacija oko registracije, što me ugodno iznenadilo.
Je kolega sve je to dobro nego meni ta domena nikako ne može leć. Ne može se ni pročitat dobro ima previše riječi čini mi se.
Drugo je sve u redu. :)

Isao sam logikom kada ja pretrazujem stan na dan za neke gradove, prvo sto trazim na google pretrazivacu je stan na dan (grad) i onda mi izbaci npr stannadanbeograd.rs... sada npr rangiram sa tom kljucnom rijecju "stan na dan tuzla" kao 6/7 na google pretrazivacu.

Back
Na vrh