• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Freelancer.com problem?

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Ovako,čuo sam za tu stranicu pa sam se tek tako registrirao da vidim očemu se radi,nakon što sam se registrirao nisam više ulazio tamo oko mjesec dana,a evo jučer ulazim na svoj mail (sa kojim sam registriran na freelanceru) i vidim tamo mail od njih:

"Paypal deposit finished",uđem u mail i vidim da sam napravio deposit od nekih 10$,nije mi jasno kakav deposit pa i ne koristim ovu stranicu (kao što sam rekao samo sam se registrirao),i što je još gore uđem sad u taj freelance account i tamo mi piše 0$?

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
xCUUSR0.png

Evo u čemu je tvoj problem. :)

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Vatra Wolf kaže:
xCUUSR0.png

ali to nigdje nisu posebno naglasili kad sam pravio račun ili bar ja nisam vidio :poke

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Zato fino otiđi u profil i to isključi da ti opet ne bi skinuli 10$. Freelancer je poznat po tome da naplaćuje svoje usluge.

Kimi

Dobro znana faca
Tu od
5 Lip 2013
I na elance ima clanstvo mjesecno $10 ali nije obavezno.. Ja uvjek ostavim na racunu da mogu da mi skinu kada mi istekne mjesec ali ovo sto radi freelancer stvarno nema smisla.. Ljudi su tu da zarade nesto a ne da im oni skidaju bez ikakave najave..

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
Kimi kaže:
I na elance ima clanstvo mjesecno $10 ali nije obavezno..

A gde mogu da vidim da li treba to da placam ili ne!?

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
vucina kaže:
Vatra Wolf kaže:
xCUUSR0.png

ali to nigdje nisu posebno naglasili kad sam pravio račun ili bar ja nisam vidio :poke

Meni ima na tri mesta na pocetnoj stranici,da ne bude opet bump stranice stare godinu dana ali ovo sam napisao i opet pomenuo da se ljudi ne bi zeznuli i odcekirali ovu opciju pa da budu posle 30 dana duzni svakog meseca placati 10$.

Na vrh