• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fiverr - Generalna Rasprava

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Hm, već sam kreirao 5 GIGova... :)

Uđem prije, kad 1 notifikacija, oho, reko', evo ga... Kad mi radili review GIGa, i mora neke izmjene da napravim. :lol:

mucacos

Član
Tu od
12 Pro 2011
E moze li se na tome fiverr prodavat reklama ? Da prodajem reklamni prostor na mome sajtu ???

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
mucacos kaže:
E moze li se na tome fiverr prodavat reklama ? Da prodajem reklamni prostor na mome sajtu ???

Ljudi tamo prodaju baš sve i svašta. Nema razloga da ti ne možeš prodavati reklamni prostor na svom sajtu. :)

Dzo

Član
Tu od
20 Srp 2011
Da, može reklamni prostor na sajtu preko Fiverra, bez problema, ima dosta takvih gigova (baš sam nedavno kupio dva).

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Što je sa fiverr statistikom? Danas sam imao 8k pregleda, sad uđem, 7.5k... Wtf?

Empresari

Član
Tu od
10 Lis 2013
Mozes vidjeti i u predhodnim postovima da su clanovi pisali da im statistika ne funkcionise najbolje ..

Clairvoyance

Član
Tu od
23 Velj 2012
Planiram da naručim logo za svoj site na fiverru, siguran sa je neko od vas naručivao, imate li mi koga preporučiti?

vlasta

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2013
Verovali ili ne, ali uz pomoc fiverr gigova sam uspeo da plasiram micro niche stranicu u top 5 na google. Tako da je moguce, samo treba pazljivo koristiti.

i.m.warrior

Iskusan lik
Tu od
20 Tra 2009
vlasta kaže:
Verovali ili ne, ali uz pomoc fiverr gigova sam uspeo da plasiram micro niche stranicu u top 5 na google. Tako da je moguce, samo treba pazljivo koristiti.

Slažem se, treba se potruditi oko istraživanja i pronaći dobre gigove, tj. one koji vam mogu dati rezultate koje tražite. Ako je to rangiranje sajta, onda nećete kupovati spammy gigove gdje će vam se napucati 1000 bookmark linkova na jedan URL. Što je zanimljivo, vidio sam jednog providera tamo koji nudi uglavnom takve stvari, i baš taj gig mu je najpopularniji (stotine i stotine thumb-upova). 1000 bookmark linkova i nije loša stvar ako se raspodjele na 50ak URL-ova (1st tier backlinkovi npr.) i drip feedaju kroz mjesec-dva. Ali blast od 1000 bookmark linkova odjednom na jedan URL će napraviti više štete nego koristi. Ovo je samo jedan primjer...uglavnom, nađe se tamo dosta korisnih gigova, samo treba znati što se želi postići.

monsterbunny

Novi član
Tu od
13 Pro 2013
evo listam, i vidim ovo je stvarno baza stranica, ali ja nemam ideju,nekako mi je sve glupo,sto ja smislim jer oni imaju bolje ideje od mene,haha....

Dalia

Novi član
Tu od
21 Pro 2013
Može li mala pomoć oko fiverra? :D Početnica sam, tek sam napravila profil i ubacila dosad 3 giga (krenula sam linkati ali vidim da admini ne daju ) šta dalje? kako privući ljude? Nemam namjeru da živim od ovoga, niti da zarađujem stotine dolara, dovoljno bi mi bilo 10-20 $ sedmično.
Hvala unaprijed

p.s nemam nikakve blogove, niti fun stranice na fejsu, jedino u čemu sam dobra jesu lajkovi i followeri na instagramu i to oni pravi, ali nikako da skontam kako da unovčim taj instagram.

pavlek

Moćan
Tu od
1 Ruj 2009
Dalia kaže:
Može li mala pomoć oko fiverra? :D Početnica sam, tek sam napravila profil i ubacila dosad 3 giga (krenula sam linkati ali vidim da admini ne daju ) šta dalje? kako privući ljude? Nemam namjeru da živim od ovoga, niti da zarađujem stotine dolara, dovoljno bi mi bilo 10-20 $ sedmično.
Hvala unaprijed

p.s nemam nikakve blogove, niti fun stranice na fejsu, jedino u čemu sam dobra jesu lajkovi i followeri na instagramu i to oni pravi, ali nikako da skontam kako da unovčim taj instagram.

Ja mislim da ni ljudi koji rade u Fiverru ne kontaju taj njihov nacin rangiranja i to sve :D
Nema ti druge nego da strpljivo cekas oce uletit order ili nece. Ili ako imas nešto $, uplatit nekom 5$ da ti naruci gig i ostavi pozitivan feedback. Iako ni poslije toga ne znaci da ces imati ordera, a i moze te kreniti.
Znam jednog frenda koji je napravio jedan photoshop gig, i uz ogromnu konkurenciju krenilo ga je gotovo isti dan, znao je imati po 10 ordera na dan, i tako 2 mjeseca. Nakon toga sve je stalo, nije nikada imao negativan feedback. Jednostavno su poceli opadati orderi, tad sa 2-3 ordera na dan, spalo je na nulu. I nula je i dan danas. Pa je radio nove profile i pokusao opet takav gig no nije islo...

Samo gledaj da dodas dobar i jednostavan naslov, da ti bude uredan description. Obavezno stavi 3 slike koje prestavljaju gig, a video je isto jako pozeljan.
Napravi sto vise gigova mozes, probaj popuniti profil sa svih 20.

Dalia

Novi član
Tu od
21 Pro 2013
pavlek kaže:
Samo gledaj da dodas dobar i jednostavan naslov, da ti bude uredan description. Obavezno stavi 3 slike koje prestavljaju gig, a video je isto jako pozeljan.
Napravi sto vise gigova mozes, probaj popuniti profil sa svih 20.

Evo trenutno sam ih postavila 8, više ideja nemam, samo što ne znam kuda sad s njima, a video ne znam praviti, a i da znam nemam baš trenutno neki alat za snimanje. Naravno niko neće iz vedra neba nabasat na baš moj gig koji ima u svojoj statistci sve 0.
Njabolje da se ja okanim gigova. :giggle

AmerDurmo

Novi član
Tu od
7 Tra 2013
HELP ! Pise da sam ovaj mjesec zaradio 112 $ a u Revenues pise da imam 92 $ :sigh Zasto ?!

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
AmerDurmo kaže:
HELP ! Pise da sam ovaj mjesec zaradio 112 $ a u Revenues pise da imam 92 $ :sigh Zasto ?!
Ne brini
, evo kako je kod mene na primer
$292 EARNED sve ukupno , $128 PENDING CLEARANCE , ali isto tako gigovi koji su završeni ( kupci nisu ostavili feedback i treba čekati 3 dana da prođe da bi novac otišao na pending)
UPCOMING EARNINGS: $36 (malo sitnijim slovima nego ostalo piše, pogledaj iznad svega pre toga navedenog)

Samo opušteno ,bez nervoze :waving

AmerDurmo

Novi član
Tu od
7 Tra 2013
haha, kolikim su ga slovima stavili, namjerno da se ja iznerviram :taunt Hvala vam puno, inace novi sam i ovdje na forumu i u freelancingu.

AmerDurmo

Novi član
Tu od
7 Tra 2013
Sta da radim kada mi neko naruci logo a nije postavio nikakav description i nije mi ni PM poslo ? Imam jos 5 h da odradim a nemam pojma ni sta treba... :sigh

AmerDurmo

Novi član
Tu od
7 Tra 2013
E ovako, dobio sam prvih 8 $ i sad hocu da upisem PayPal email adresu ali procitao sam da imaju nekakve aktivacije, potvrde itd. Pa ako nije problem da mi neko ovdje objasni sve kako to ide da nesto ne za*ebem.

Na vrh