• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fiverr - Generalna Rasprava

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Znaš i tebi i drugima bi se isplatilo da uradiš opsežnije ako ima šta za dodati.

Regaj se i na mycheapjobs.com i yooker.com
Ja sam na ta dva sajta zaradio dosta para. Samo mana je da pare koje oni pošalju spadaju pod veću proviziju nego fiverr (pričao sam o tome u ovoj temi) i leže na pending 30 dana.

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
Pozdrav ... evo da ne otvaram novu temu ovdjee cu ..

Naime narucio sam jedan gig na fiverru i covjek me svaki put zaj*****..

Napise deliver work , ja odem na addmefast ono broj poena isti.Ja mu kazem da se ne sali i da dostavi a on meni opet - deliver again - .. Sta da radim ? Jeste li vi imali slicna iskustva

JohnWizzer

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Imaš opciju da otkažeš narudžbu i tražiš povrat novca, bez problema se to sredi.
Btw. ako opet nešto "mutiš" s addmefast botovima, zaboravi i ne nasjedaj, ne rade od kako je uvedena slikovna captcha i još par anti bot rješenja.

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
JohnWizzer kaže:
Imaš opciju da otkažeš narudžbu i tražiš povrat novca, bez problema se to sredi.
Btw. ako opet nešto "mutiš" s addmefast botovima, zaboravi i ne nasjedaj, ne rade od kako je uvedena slikovna captcha i još par anti bot rješenja.

Pa ja otkazem narudzbu i trazim povrat novca ali on opet dostavi posao sa porum : deliver again

Ne mutim nista :p

JohnWizzer

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
In case of a problem, always try and work things out with your seller. If you need further assistance, contact our customer support here.
Order cancellations (when eligible) can be done by customer support only up to a period of 10 days from order completion date. We will not be able to cancel orders after that time.

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
Da li fiverr dozvoljava dva akaunta sa jednog racunara. Nije fiverr adsense, al' da pitam :D

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
cvetasti kaže:
Da li fiverr dozvoljava dva akaunta sa jednog racunara. Nije fiverr adsense, al' da pitam :D

da...........

liska

Dobro znana faca
Tu od
27 Lip 2009
midho14 kaže:
cvetasti kaže:

da...........

Nije, ja pitao support neki dan!

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
cvetasti kaže:

Ono sto nije zabranjeno, to je dozvoljeno. A ne pise nigdje da je zabranjeno ;)

A sto se tice gore navedenog spora, ako ne mozes sa prodavacem izaci na kraj, samo se obrati supportu i oni prekinu gig.

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
Kontaktirao sam support i u roku 15 min. dobio sam novac nazad i on je dobio ban. ;)

wapxws

Član
Tu od
13 Sij 2011
E ovako ljudi imam jedno pitanje u vezi fiverr-a.. Napravio sam bratu fiverr posto ima bas smisla za crtanje logo dizajn i te gluposti kreirao mu dva giga ali evo za dva dana u statistici vidim da je mnogo malo ljudi videlo gig. Jel postoji neki nacin promocije giga unutar samog fiverra? Jer siguran sam da bi mnogo njih htelo logo samo kad bi uspelo vise njih da vidi gig.

Evo linka do oba giga:
http://fiverr.com/coppe007/create-you-a-unique-vector-cartoon-hero
http://fiverr.com/coppe007/create-y...-for-your-website-company-or-private-business

Kad vec crta meni za dzabe da mu pomognem da uzme neke pare :D

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Ako već radi tako dobre vektorske crteže, nek se prijavi na dreamstime i shutterstock. Je da manje plačaju, ali jednu fotku/grafiku možeš prodati neograničen broj puta i zaraditi solidnu lovu sa portfoliom od 100tinjak fotki/grafika.

ekibum

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2010
Kako da gig postane Express Gigs?
Na njihovom blogu sam pronasao podatak da ukoliko vam je u opciji isporuka giga namestena na jedan dan (1 day) i toga se uredno pridrzavate, potrebne su vam dve vezane isporuke i feedback od 95% da taj gig automatski postane expressni. Ja imam nekoliko gigova gde zadovoljavam sve te kriterijume ali se nista ne desava po tom pitanju.:sigh Da li neko ima slicna iskustva?

sema

Dobro znana faca
Tu od
19 Stu 2010
Da li su ti ti gigovi prije toga bili podešeni na više od 1 dan? Jer ako si ima iti jednu kupnju, a gig delivery time ti je bija na npr. 2 dana nakon te kupnje gig ti nemože dobit express status.
To šta su oni naveli na blogu meni se uvik dosad pokazalo istinito.
Ako ne ništa možeš im kontaktirat support koji je uvik susretljiv i stvarno brzo odgovaraju.

I malo upozorenje nije pametno stavljat gig extrass od npr. 5 dana na express gig jer onda sve jedno vrijeme za obavljanje giga ostaje 24 sata.

ekibum

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2010
sema kaže:
Da li su ti ti gigovi prije toga bili podešeni na više od 1 dan? Jer ako si ima iti jednu kupnju, a gig delivery time ti je bija na npr. 2 dana nakon te kupnje gig ti nemože dobit express status.
Jeste u pocetku si mi gigovi bili na dva dana pa sam ih skratio na jedan dan. U svakom slucaju cu kontaktirati support pa cu videti sta oni kazu, mozda mi i izadju u susret...

wapxws

Član
Tu od
13 Sij 2011
evo malo motivacije od mene... vidite post sto sam pisao u novembru i pogledajte linkove... a ostavljam screenshot od malocas... znaci napredak za nesto vise od 2 meseca ;)

Prilozi

• fiver.png
    fiver.png
    20.5 KB · Pregleda: 617

jfkcro

Član
Tu od
20 Lip 2009
ajde kad vec motivirate evo i moj s accounta starog oko 5mj ...

Prilozi

• 12-2-2013- 18-39-48.jpg
    12-2-2013- 18-39-48.jpg
    20.5 KB · Pregleda: 538

pavlek

Moćan
Tu od
1 Ruj 2009
Automatizirane šeme vezane uz IM ili neke osobne šeme napišem na papir bla bla? xD

Na vrh