• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Firefox can't find the server at www.internetzarada.org.

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
Mnogima ne radi forum u poslednje vreme. Uglavnom su to korisnici iz Srbije. Problem je najverovatnije do vaših internet servis provajdera. Predpostavka je da će sve samo proći za 2-3 dana.

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
I ja sam imao problema par dana, no evo izgleda naš dobri admin premjestio sajt na drugi server pa je sad opet sve u redu ;)

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
rovad kaže:
I ja sam imao problema par dana, no evo izgleda naš dobri admin premjestio sajt na drugi server pa je sad opet sve u redu ;)

Problem se smanjuje ali nije još prebačeno.

james

Aktivni član
Tu od
8 Srp 2009
Evo meni i posle 7 dana, na žalost ne radi. Probao sam još par sajtova koji su hostovani na 5.9.18.136 i nijedan mi ne radi. ( prosurf.com.hr, web-informacije.net, www.bmb.hr ). Naravno probao sam i da flesujem dns ali opet ne radi. :(

Hellas

Legenda
Tu od
28 Srp 2009
james kaže:
Evo meni i posle 7 dana, na žalost ne radi. Probao sam još par sajtova koji su hostovani na 5.9.18.136 i nijedan mi ne radi. ( prosurf.com.hr, web-informacije.net, www.bmb.hr ). Naravno probao sam i da flesujem dns ali opet ne radi. :(

Hajde otvori
c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

i vidi jel ti taj ip blokiran tu.

Imas li kakav firewall i da je blokirao ga?

Ako imas router pa se ulogujes na njega mozes li sa njega da pingas www.internetzarada.org

james

Aktivni član
Tu od
8 Srp 2009
Hajde otvori
c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

i vidi jel ti taj ip blokiran tu.

Imas li kakav firewall i da je blokirao ga?

Ako imas router pa se ulogujes na njega mozes li sa njega da pingas www.internetzarada.org

Nije u hosts fajlu problem 100% ne moram ni da gledam. Deaktivirao sam i sophos i win firewall i opet ne radi. :(

BlackSwan

Aktivni član
Tu od
24 Ožu 2012
Meni isto ne radi danima, mislila sam da je problem do sajta. Evo sad sam usla sa fakulteta a kod kuce nece :(

plin

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Evo ovako prije par dana isti problemi sa mojim webovima ne jednome serveru, nakon sto sam preselio sajtove na drugi hosting problem se nije rijesio, nakon guglanja iskusavanja svakavih programa i tutoriala pomoglo mi je samo ovo:
Znaci u property od mrezne idete IPV4 i mjenjate dns-e:
- 8.8.8.8
- 8.8.4.4
Zatim idete IPV6
- 2001:4860:4860::8888
- 2001:4860:4860::8844

Ovo su kao google public IP adrese

Na vrh