• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fejsbuk brise stranice sa kojima profitirate

xmx

Član
Tu od
21 Tra 2011
Fejsbuk me je ocigledno odlucio unistiti

Usao sam na svoj profil i dobio obavjesti da mi je obrisana stranica od 140.000,100.000 i 20.000 clanova tako da vam ne preporucujem da pravite takve stranice posto su mi i profil obrisali :(

dexilon

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2010
xmx kaže:

Usao sam na svoj profil i dobio obavjesti da mi je obrisana stranica od 140.000,100.000 i 20.000 clanova tako da vam ne preporucujem da pravite takve stranice posto su mi i profil obrisali :(

jel nas to malo nagovaras da odustanemo da bi tebi bio veci profit :D xDDDDD

rain.blader

Dobro znana faca
Tu od
7 Stu 2010
I meni je facebook obrisao stranice i profil pa sam odustao od fb zarade,ali ja nisam imao ovako velike stranice...:)

xmx

Član
Tu od
21 Tra 2011
dobro je imam ja njih jos 10 preko 100.000 i jednu od 190.000 samo da njih ne diraju :D

1.jpg

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
xmx kaže:

Nista novo mi nisi rekao otvorio sam i ja bio temu povodom ovoga...
Do sada su mi obrisali 3 stranice i danas evo 4-tu.
Izgleda resili da nas zatru, i to su mi obrisali stranicu koja je relativno skoro napravljena a ne neku od pre...
Meni da su obrisali toliko ja bih umro :fever

xmx kaže:
dobro je imam ja njih jos 10 preko 100.000 i jednu od 190.000 samo da njih ne diraju :D

1.jpg

Sta se ti onda bunis :taunt
Meni jednu da obrisu samo i ja ima da izludim :(
Znaci tvoje su ovo stranice sve, a da ti nisi mozda neko koga ja znam ?

EDIT : Pardon 2 stranice, evo sada videh, ode jos jedna...., strasno, znaci ovo u jednom terminu krenu pa nam svima svucu.

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
Danas su mi obrisali stranicu od 90 000, umalo se ne slogirah, sto se mene tice prica sa ovim je zavrsena, napravicu jos jedan poslednji trzaj, ako nista bar cu im pomrsiti racune na kratko.

Da li neko zna u cijem je vlasnistvu sada stranica Smak sveta se nece desiti...., sto je bila Aleksina ?

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
To shto su ti obrisali je sasvim normalna stvar.. Meni su obrisali par sa po 100k chlanova.. Ali ti uzmi i dalje pravi i pravi i to je to ^^

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
Ih, meni su još prije pola godine pobrisali 4 fan stranice sa kombinirano nešto malo manje od 400k stranih ( sa pun k***c US, UK i Canada) fanova.

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
wizard kaže:
To shto su ti obrisali je sasvim normalna stvar.. Meni su obrisali par sa po 100k chlanova.. Ali ti uzmi i dalje pravi i pravi i to je to ^^

To sam nesto i kontao, al nemoze ih pobediti kako god se okrene :(
Mada mozes napraviti neku foru koju ja pokusavam, da izvucem za kraj da nesto zaradim...

rovad kaže:
Ih, meni su još prije pola godine pobrisali 4 fan stranice sa kombinirano nešto malo manje od 400k stranih ( sa pun k***c US, UK i Canada) fanova.

A jel su ti bile stranice isto ove spamerske ?

p.s. Jos 3 stranice su mi danas obrisali, strasno.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Pa ako nije o nekom tvom proizvodu lichno, naravno da su spamerske.. A plus josh to, ako broji 400k fanova stranica, to ne mozhe da bude vezana za brend pa da ne znam ko da si.. Ni official Apple nema toliko haha :) Shalim se imaju 500k, ali ono, to je Apple :S

dibidus

Član
Tu od
20 Ožu 2010
imao sam i ja jednu od 80 000 i odeee..
a nisam ih inace ni puno spamao :)

ali dvojbena mi je korist od toga, imao sam pristup i jednoj od 100k +, iphone tematika,
pa kad sam promovirao svoju (za ovo vrijeme) korisnu aplikaciju od dolara, kupilo ju je jedva 5,6 ljudi, a kad me objave na nekom stranom sajtu, skine ju 50,60...

inace zucku je rodendan za 10ak dana pa mu priredite nesto socno :D

dibidus

Član
Tu od
20 Ožu 2010
sax kaže:
dibidus kaže:
a nisam ih inace ni puno spamao :)

A bas me zanima koliko dnevno ?

pa ovako, 2 puta dnevno neke kao "prave" novosti bez mog linka, vezane za apple, i recimo 2,3 puta tjedno "moje" novosti sa linkovima, ali eto ocito je netko prijavio, tko zna zasto..

harun

Novi član
Tu od
23 Ruj 2010
eh sto je najgore, ne znam ima li neko iskustva s ovim nacinom. meni nisu obrisali pagove vec disable akaunt, pagovi stoje ali ne mogu uci na profil i to imao sam 6 admina, od toga 1 deaktiviran i vidi slucajnosti, svi disable. a sto je najcudnije nema maila o obavijesti da su akaunti disable? ne razumijem kako stoje pagovi!?

radi se sve ukupno 1 milion ex-yu i 200k Norvezana :( koja samo zarada je to bila, uh!

Na vrh