• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Facebook Facebook page 100k+

began

Aktivni član
Tu od
14 Lip 2013
Pozdrav ljudi,imam facebook stranicu koja je presla 100.000 lajkova,imao sam youtube kanal pa sam tako dovlacio ljude da gledaju video na yt i imao neki profit medjutim yt mi gasi menotizaciju i stavlja mi vecinu snimaka na age restriction u pitanju su lovacki snimci,uglavnom stranica je isto vezana za lov i sad malo slabije radim na njoj ali u prosjeku po objavi sad prelazi 10k,nekad je znalo i po 50k dok sam aktivnije objavljivao.Sad da vas pitam interesuje me kako da napravim neki sajt i da dovodim ljude sa stranice tu i pokusam nesto da zaradim ako je moguce od te publike izvuci zaradu uzeo bi neki manji host i ukoliko bi bilo uspjeha prosirivao bih vremenom.Novi sam po pitanju websajtova pa bi svaka pomoc dobro dosla.pozdrav:waving

pluper

Novi član
Tu od
21 Sij 2016
Niša je zaista super i moglo bi se zaraditi sa affiliateom ili dropshippingom, ali me zanima da je stranica za domaću publiku ili je internacionalna?

IMhyper

Član
Tu od
8 Velj 2021
Mogao bi sajt da pokrenes, sa tekstom i snimkom u svakom postu, za monetizaciju koristi Instant Articles ili Adsense. Imam ja hosting ako ti treba, slobodno mi se obrati.

Mica8888

Novi član
Tu od
8 Velj 2021
Isplati se koristiti stranicu za zaradu. Mozda mozes za kintu i nekog drugo da reklamiras i uzimas sponzorstvo.

bob1

Novi član
Tu od
9 Ožu 2015
Sajt je trebalo davno napraviti, tvoj domen i hosting pa ti ne mogu ukinuti.
Pozoveš pratioce sa FB na email listu.

Na vrh