• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Facebook Instant Articles (problem)

MareDelija93

Novi član
Tu od
30 Svi 2021
Pozdrav svima.. Jos pre 3-4 godine sam na jednu staru stranicu uspeo sam da namestim IA i povezem sa svojim sajtom.

Sada imam problema, sizim vise od svega.. Imam jednu stranicu od 200000 , koja ne moze da se monetizuje.. sa namerom da zbog toga ne mogu IA, napravim novu, dodjem do 10k ljudi.. i sada kada idem da se prijavim za IA, tamo gde treba da izaberem stranicu uopste ne mogu da kliknem na tu novu stranicu pise da This page does not qualify for instant articles.

Kada idem u Creator Studio i Monetization, uopste ne postoji odeljak Instant Articles. Ja stvarno ne znam u cemu je vise problem stranica mi je skroz Ok, samo sa fotografijama sam stigao do 10k ljudi za mesec i po dana.

Na vrh