• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Facebook daje kupon od 30$ za boost post!

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
Za sve kolege koji to do sada nisu primijetili...

Facebook daje 30$ za boost post SVIMA KOJI DO SADA NISU NIŠTA PROMOVIRALI! Ako ste do sada promovirali nešto, a želite iskoristiti ovaj kupon možete ovako:
Napraviti novi profil na fb, prebaciti na njega admin/urednik mjesto... idete na boost post i dodate karticu koju DO SADA NISTE KORISTILI NA FB.
(ja sam dodao paypal koji je spojen na karticu s koje promoviram na pravom profilu - i prošlo je)

15174663_333448467047867_11997706_n.png

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Evo i ja dobio jedan kupon na profilu sa kojeg sam pre radio boos i placao promocije. Inace dugo vremena ga nisam koristio za promocije na fb.
S73yCZn.png

thegoldeneye

Član
Tu od
23 Lip 2015
Da li je ovo ograničeno i zanima me, da li moram uplatiti nešto svojih para da bih koristio to ili samo dodam karticu i iskoristim? Volio bih iskoristiti ovo za svoj sajtić :D

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
To ne znam, ali kad sam uzeo kod da bi ga koristio morao sam da dodam karticu/paypal i onda mozes da koristis kupon. Ako nemas dodat nacin placanja ne mozes.

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Naravno :crazy_grin :crazy_grin

Edit: ali ovi su mi najjaci, prvi postovi cim vide da je nesto za dzabe.

faroALI

Član
Tu od
14 Sij 2015
mene malo buni da sam ubacio karticu i nakon toga imao i dva placanja a da mi to uopste nije doslo , niti obavestenje niti kupon. treba na neko odredjeno mesto da se ode na biznis menadzeru ili?

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Ovako se meni pojavilo...slucajno listao na pocetnoj stranici i izadje mi moj post i kao kako bi izgledala sponzorisana reklama i ispod nje ovo na slici.

Maksa

Član
Tu od
10 Sij 2016
I sta sad :D dobio sam kupon, ali kad pokrenem kampanju trazi mi ubacim karticu, pa razmisljam tipa ako ja dodam karticu i pokrenem kampanju da li ce mi skidati sa kartice ili sa kupona koji sam dobio.
Evo slike http://prnt.sc/dy8okr

Maksa

Član
Tu od
10 Sij 2016
Eto danas dodao karticu i naravno skinuli sa kartice, i kada sam video da skida sa kartice poslao sam im poruku, inace sad u obavestenju nema nigde ovo obavestenje da sam dobio kupon, ne kapiram koja im je ovo fora sta da ubacim karticu i da mi skinu sa racuna.

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Mozda nisi stavio da ti skida sa kupona, ili si imao neko zaduzenje od pre. Nemoguce da ti je skidalo bilo sta sa kartice...evo ja iskoristio svoj kupon od 10 i sve se skidalo sa kupona, dnevno ti skida ako imas zaduzenje. I cak sam prekoracio zadnju objavu otisla je preko moga kupona i skinulo mi sta je moglo na kuponu a ostatak placam normalno preko kartice.

Edit: sad vidim tvoju sliku...mislim da nisi dobio nikakav kupon, moras da imas kada ti se to pojavi i plavi kvadratic sa (use coupon), a ovo tvoje se pojavilo u obavestenja. Znam da se pojavljivalo i meni ali nije bilo nikakvog efekta.

skrilex

Član
Tu od
24 Svi 2016
Kako dobiti ovaj kupon? Jutros sam boost post prvi put na mojoj stranici, objava prolazi odlicno, ali nema nikakvog obavjestenja i nista za taj kupon posto sam vidio kad tek prvi put boostas nesto, da ces ga i dobiti?

Maksa

Član
Tu od
10 Sij 2016
Pa bas bezveze kao daju ti i kad ubacis karticu skinu jedan dolar, i ko se i malo ne razume ostavi da radi misleci da ima kupon napravi sebi zaduzenje.

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Danas dobio jos jedan kupon..tj. drugi put na istoj kartici i to isto 10 dolara samo sto sam ga uzeo na drugoj stranici.

Ali isti profil, ista kartica..ahahaha dal je kenjaza ili ko zna sta :D :p

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
Ja imam 2 profila na fb-u. Drugi sam napravio jer mi iz nekog razloga fb nece da pokrene reklame (odobri, ali one ne idu). I evo, nakon 2 tjedna drugi profil je dobio isti bug.

Nije do limita potrošnje. Ima li itko ideju kako da ovo rijesim, posao mi o tom ovisi...

terminator

Član
Tu od
14 Ožu 2015
Perky kaže:
Ja imam 2 profila na fb-u. Drugi sam napravio jer mi iz nekog razloga fb nece da pokrene reklame (odobri, ali one ne idu). I evo, nakon 2 tjedna drugi profil je dobio isti bug.

Nije do limita potrošnje. Ima li itko ideju kako da ovo rijesim, posao mi o tom ovisi...

Isti mi je problem bio, s tim da su meni i blokirali kartice i profile, jedino rješenje je da pokreneš boost sa npr prijateljovog profila, kompa i neta.

Na vrh