• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Etarget poklanja 5000 dinara ili 400kn

louis.i.m

Član
Tu od
10 Velj 2012
Etarget Srbija u razdoblju od 11.6. do 17.6.2012. poklanja bon u vrijednosti od 5000 dinara za reklamu. U polje obavezno upišite „happyweek“. ;)

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010
RE: Etarget poklanja 5000 dinara

registvao sam se..i nisam ih dobio ..jel neko uspeo?

louis.i.m

Član
Tu od
10 Velj 2012

Jeste li upisali promotivni kod? Ako jeste i ako ste iz Srbije, onda ne znam što bi mogao biti problem. Ja sam iz Hrvatske pa ne mogu probati. Kontaktirajte ih, oni bi trebali najbolje znati.

james

Aktivni član
Tu od
8 Srp 2009

A odakle tebi uopste ta informacija ?

optimista

Iskusan lik
Tu od
11 Kol 2011

lepo pise u komentaru ko nije upisao kod da ih kontaktira na mail..

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011

Na stranici etarget.hr i registranti iz hrvatske mogu da dobiju neobavezujuci bonus od 400kn.
To je za one koji se registruju do 17.06. sa kuponom happyweek, isti kao i za nas komsije.

Izvor: http://www.facebook.com/etarget.hr

Louise, nadam se da ne zameras sto sam preimenovao topic sa ovom dopunom.

Inace, ja sam se juce prijavio (na etarget.rs) i danas su mi uracunali bonus od 5000din, tako da izgleda da bonus nije automatski unesen na racun nego rucno proveravaju prijave.

rakicko

Legenda
Tu od
4 Lip 2010

i ja sam dobio bonus..prvo se zeznuli i napisali bonus 50.000, pa prepravili kasnije :)
Nego me zanima, jel moram da uplatim nesto da bih ga koristio i jel mogu da reklamiram jutjub klip?

louis.i.m

Član
Tu od
10 Velj 2012
Naravno da ne zamjeram. U trenutku objave posta nisam imao takve informacije. Meni još bolje. ;)

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
rakicko kaže:
i ja sam dobio bonus..prvo se zeznuli i napisali bonus 50.000, pa prepravili kasnije :)
Nego me zanima, jel moram da uplatim nesto da bih ga koristio i jel mogu da reklamiram jutjub klip?

Koliko ja znam, ne moras nista da uplatis. Pazi samo da ne prekoracis sumu ako je moguce, ko zna da li mogu da ti naplate to kasnije.

cvetasti kaže:
Dobio sam i ja ne 5000 din nego
Trenutno stanje na računu je 4237,29 din

Tako je i meni, 5000din smo dobili bez uracunatog PDV (poreza). I to pise na racunu, pogledaj malo detaljnilje.

ivan19992

Aktivni član
Tu od
7 Ožu 2011
jel se na kraju moze uzet bonus ako smo iz hrvatske, i jel se moram ponovno registrirat ako vec imam otvoren racun, ali kao vlasnik web stranice?

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
ivan19992 kaže:
jel se na kraju moze uzet bonus ako smo iz hrvatske, i jel se moram ponovno registrirat ako vec imam otvoren racun, ali kao vlasnik web stranice?

Pa naravno da se moze uzeti ako si iz Hrvatske, zar nisi procitao topic?

Kako sam shvatio ova akcija je samo za nove registrante, ali ti probaj, pogotovo posto imas account kao publisher.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
midho14 kaže:
Steta sto nema za Bosnu :sigh

Sto ne znaci da ne mozes da pokusas da se prijavis na srpski ili hrvatski sajt, ako ti je to ciljna publika.

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
Sad sam se regao na etarget.hr pa vam javim ako mi uracunaju bonus.. ;)

mali_ri

Član
Tu od
5 Sij 2011
Meni su uracunali bonus, vidim da pise 320 kn a ne 400 ali uglavnom neki bonus je.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
mali_ri kaže:
Meni su uracunali bonus, vidim da pise 320 kn a ne 400 ali uglavnom neki bonus je.

Nekada imam osecaj da niko ne cita sta je napisano, ili bar ne cita sa razumevanjem:

smilika kaže:
cvetasti kaže:
Dobio sam i ja ne 5000 din nego
Trenutno stanje na računu je 4237,29 din
Tako je i meni, 5000din smo dobili bez uracunatog PDV (poreza). I to pise na racunu, pogledaj malo detaljnilje.

REZIME: Kliknite na CIFRU koju imate na raspolaganju na svom racunu kada se ulogujete.

Za Srbiju ovako pise: 4237,29 DIN (bez PDV-a) (5000,00 din Sa PDV 18%)

A za hrvatsku je izgleda porez za nijansu veci.

Na vrh