• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

eTarget belaj

semir.k

Novi član
Tu od
15 Ožu 2012
Pozz raja. Ja sam novi ovdje... :D

Ovako, imam belaj.. skupio sam preko 500kn za mj dana na etarget.hr / inace sam iz bosne, unio sam racun, iban swift sve moguce/ i.. nakon par dana.. standardno.. ustajem sjedam za lap, kucam login podatke... kad ono nece da se prijavi... OBRISALI ME IZ BAZE, ne postoji username ili email u bazi. napisao sam im mail, ali niko ne odg. Nisam dobio nikakav mail ko ji bi mi rekao da li sam banovan, iskljucen iz mreze i sl i koji su razlozi. Napominjem da je sve legalno, svih 510kn, bez mojih klikova isl!

Da li imate neko rješenja za ovo? Da li imate nesto drugo slicno za preporučiti? Google ads imam, ali mi je blokirano prikazivanje na sajtu, zbog toga što su našli nego golu trebu, koju ja nisam stavio, nego je neko od posjetioca( napomena: demotivacioni posteri) ! Pomagajte!

Hvala!

semir.k

Novi član
Tu od
15 Ožu 2012
Kao prvo, neodgovorni su, da valja, drugo, kad bi ih zvao iz BiH, taman fino dopunim 20KM kredita ili više, pošto znam da ce mi trebat.. tako da ne kontam zvat.. 500kn u vodu ode. Sad bi psovao, ali necu :) Da li neko ima neku zamjenu za preporuciti? Koje reklame ubaciti?

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Da li se etarget klikovi obračunavaju u realnom vremenu?

Postavio sam etarget reklame (etarget.rs) i zamolio brata koji živi u FR da odradi jedan test klik... Međutim, već 20minuta klik nije obračunat. Helpppp???

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Evo sada je obrčunat klik, ali nema zarade.

Da li je to zato što je iz Francuske, ili zato što oglas još nije odobren??? (nisam znao da prvo treba biti odobren, nego sam ga odmah postavio)

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Koliko treba da prođe vremena da bi administrator odobrio etarget oglas?

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Rade li subotom? Jer sam sinoć kreirao oglase i odmah ih postavio... Imao sam 3 klika koji nijesu plaćeni.

Kasnije uđem na mail i tamo vidim da treba da budu odobreni oglasi. A oni se uredno prikazuju na sajtu.

1) Da li su oni već odobreni
2) Da li etarget šalje e-mail kada ih odobri?
3) Da li se računaju klikovi iz svih zemalja, ili samo iz Srbije, obzirom da sam na etarget.rs?

Praštajte što vas zatrpah porukama. Ali ništa od ovoga ne mogu naći na njihovom sajtu. Već imam osjećaj da ću biti krajnje nezadovoljan.

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Da li se računaju klikovi iz svih zemalja, ili samo iz Srbije, obzirom da sam na etarget.rs?

Samo iz Srbije se racuna i ja sam isto kod eTargeta.rs i jos nisam imao nikakvih problema ni oko isplate niti bilo cega drugoga dok cujem da je preko u Hr kontra stanje to jest da su u problemima nema oglasivaca a i kasne isplate...

etarget slabo ( ali uredno ) placa tako da ako imas neki slabo posecen sajt nista od toga i ne racuna se po kliku tako da to zaboravi imas poseban sistem racunanja nekada ces za 20 klikova da imas 50+ dinara a nekada ni 20...

Primer za ova mesec do sada:

GsNrtcY.png

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
A onda ih mičem momentalno... Jer mi je samo 1/3 posjeta iz Srbije... Ostalo je CG, HRV, BiH.

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Sta je sa adsense?

Baci oko na adhitz ako ne mozes adsense, ima fiksnu cenu po kliku jedino sto nema domace reklame...

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
A ne stavlja mi se adsense na blogu đe pišemo o kladionici, predlažemo tipove itd. :)

Etarget mi je vizuelno prihvatljiv, ali ne želim da nerviram posjetioce iz HRV, CG, BiH, a da ne budem plaćen za to.

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Kao sto sam reko baci pogled na adhitz mislim da je najbolja opcija za nase prostore osim adsense a placa za sve klikove...

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Ok al opet stoji ono da nisu medju boljima tako da ako imas malo poseta pitanje koliko ti vredi, video si primer gore..

El Mero

Iskusan lik
Tu od
8 Sij 2013
Ovo se ne odnosi na tebe, već smo pisali o ovome na jednom drugom 4umu :taunt

Na vrh