• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ePazar - Novi sajt Srpske aukcije

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Naleteo sam na ovaj sajt i video da je ima dosta primamljivih stvari.. Radi se o Srpskom sajtu koji radi na fazon aukcije..

Interesatno je to shto nije ovo neka obichna aukcija, vec ima i dosta noviteta, koje druge aukcije nemaju, npr poeni koji se zaradjuju na razne nachine:

"Program Poena treba da učini ePazar još zanimljivijim i više zabavnim. Svaki korisnik može zaraditi poene na raznim aktivnostima, i može dobijene poene konvertovati u kredit, i osvajati nagrade.
Možete zameniti poene za kredit ili produkt u skladu sa našim cenovnicima. Takođe, jedan od TOP 10 kolektora poena (čija će lista biti jasno isticana), će biti u mogućnosti da osvoji nagradu."

I josh jedna zanimljiva stvar vezana za refferal linkove i poene:

1. Kada neko klikne na tvoj link - 1 poen
2. Kada se putem tvog linka neko registruje - 10 poena
3. Kada se putem tvog linka neko registruje i ostvari prvu uplatu - 100 poena

Naravno, samo jedinstveni klikovi se računaju. Ukoliko ista osoba klikne na tvoj Referentni Link nekoliko puta, samo prvi klik se računa za poene. Klik ili registracija ne sme da bude sa iste IP adrese, kao i korisnik sa čijeg linka potiču referentni klikovi/registracije.

Toliko o tome, vishe informacija nadjite na sajtu: http://www.epazar.rs/

Ili ako sam zasluzhio, registrujte se preko mog refferal linka u potpisu.

Molio bih admina da mi prebaci Thread u "Ostali nachini zarade" Zato shto sam imao otvoreno vishe prozora foruma, i sluchajno otvorio ovde temu. Hvala.

raki

Član
Tu od
21 Pro 2009
Imam osecaj da je ovo prevara i to teska!
Obrati paznju na neke likove tamo, na svaki proizvod oni trose po 50-tak kredita, zar mislis da se takvom liku to isplati ma da............a i najgore je sto u nekim aukcijama oni odustaju posle 100 ponuda bukvalno pred kraj bez ikakvog razloga!

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
raki kaže:
Imam osecaj da je ovo prevara i to teska!
Obrati paznju na neke likove tamo, na svaki proizvod oni trose po 50-tak kredita, zar mislis da se takvom liku to isplati ma da............a i najgore je sto u nekim aukcijama oni odustaju posle 100 ponuda bukvalno pred kraj bez ikakvog razloga!

Ama nije prevara.. A odustaju nakon 100 kredita zato shto vishe nemaju..
50 kredita nije puno.. Ako ti za tih 50 kredita kupish kameru od 200e..

Matthew

Član
Tu od
17 Sij 2009
Ovo je ista skripta kao i ulovi.hr -.-
Lazni kupci i lazni proizvodi sa laznim vlasnicima...najveca je baza u tome da je to legalno i vlasnik stranice ubire lovu a budale trose ...

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Ne mozhe neshto biti legalno, ako kradesh drugima novac, a ne dajesh ono shto govorish. Lol.

Matthew

Član
Tu od
17 Sij 2009
wizard kaže:
Ne mozhe neshto biti legalno, ako kradesh drugima novac, a ne dajesh ono shto govorish. Lol.

MOZHE, nisi ti vidio dosta toga po netu....
imam ja tu istu skriptu sta koriste na kompu, mozes kreirat usere, namjestavat sve živo...

ulovi.hr ista stvar kao cosmito.net kao i ovaj ePazar

odem da taj cosmo, pregledam dobitnike i njihove slike su totalno nelogične i bedaste. Neka treba kupuje brijači aparat za muške, klošar usb itd...

Na cosmito.net mi je u oko zapeo hr1uh2a3 (forum.cosmito.net/viewtopic.php?f=7&t=105) znaci, ovaj nick je jebeno specifičan i male su šanse da ga netko koristi, googlem ga i pazi slučajnosti:

cosmito.cz/detail.php?serverID=1&auctionID=2321
cosmito.sk/detail.php?serverID=1&auctionID=2321
cosmito.net/detail.php?serverID=1&auctionID=2321

Taj lik kupio isti proizvod u 3 različite zemlje sa istim auctionID-om, stranice su povezane = smanjuje se šansa za dobitak

EDIT: Broj moba odgovorne osobe za cosmito.net je +385 989 414 828, pogledajte koji se broj pojavljuje na sajtu stixi.com/hr/tc/program-igra/ (uzima ljudima pare preko mobitela za neke glupe igrice/slikice...)
Iza ovih stranica stoji Kreativne tehnologije sa brojem 098-9414828 na koji se javlja arogantan i neljubazan muški glas bahatog nastupa. Imala sam osječaj da bi me išamarao i izpištoljao da stojim pred njim. Pošto se njihova deaktivacija ne može učiniti sms porukom prema broju 88126, na jedvite jade je nešto utipkao i navodno me deaktivirao. Na mail reklamacije@stixi.com ne primaju žalbe nego isključivo na adresu:

Kreativna tehnologija d.o.o., Puževa 11, 10000 Zagreb

EDIT2 (jedan sa ulovi.hr):
Lik koji je dobio stvar sa cosmita (forum.cosmito.net/viewtopic.php?f=7&t=71) je dobio na ulovi.hr
23lbivl.jpg

Nevjerojatna slučajnost!

Ovo je legalna nelegala...Radis nesto sto uzima novac nekoj trecoj osobi,a za to ne dobiva nista...i to na legalan nacin...

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Iju hvala na detaljnom postu.. Nisam znao da je tako neshto moguce.. Poshto kontam da kad bih ih tuzhili, da bi ih odma zatvorili.. Hvala na info!!

Znachi nemojte ici na ePazar jer je SCAM!

Na vrh