• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Elek. prijem novca iz CG

asix

Aktivni član
Tu od
2 Lis 2011
Da li postoji neki servis na netu za prijem novca gde se mogu registrovati, preko kojeg mi neko iz CG moze uplatiti novac karticom, da mi ne salje preko WU ili preko deviznog racuna jer se radi o malom iznosu od 15 evra?

Ili, mozda ovde ima nekog iz CG koji bi mogao da primi uplatu u CG direktno na racun, a da taj novac moze da mi posalje preko Moneybookersa ili Payoneer kartice?

asix

Aktivni član
Tu od
2 Lis 2011
joker123 kaže:
Uplati ti svojom karticom na tvoj PayPal,Skril račun.

Taj neko da uplati direktno karticom na moj PayPal?
Kako ce to, ne moze platiti jer je iz CG?

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
asix kaže:
joker123 kaže:
Uplati ti svojom karticom na tvoj PayPal,Skril račun.

Moze platiti na tvoj Payoneer sa opcijom Private Load
https://load.payoneer.com/LoadToPage.aspx unese tvoj email,zatim podatke svoje kartice i za dva-tri dana novac ti je na kartici,za 15$ je provizija oko 0.60$

asix

Aktivni član
Tu od
2 Lis 2011
joker123 kaže:
asix kaže:

Moze platiti na tvoj Payoneer sa opcijom Private Load
https://load.payoneer.com/LoadToPage.aspx unese tvoj email,zatim podatke svoje kartice i za dva-tri dana novac ti je na kartici,za 15$ je provizija oko 0.60$

Djavolja rabota :), probao sam to ali mrka kapa:
"Private loads are not supported for this card"
Ovo mi prikazuje jer ne koristim cesto Payoneer.

DraganBr

Dobro znana faca
Tu od
3 Sij 2012
Moras prvo da imas par uplata od njihovih partnera. To znaci da moras da zaradis preko necega sa cim ovi imaju ugovor.

Empresari

Član
Tu od
10 Lis 2013
Najbolja opcija bi bila ako ijedna od Crnogorskih banaka daje VISA/MASTERCARD poklon/prepaid kartice pa da ti on posalje jednu u koverti i ti kaj je dobijes odes na bankomat i podignes lovu ;)
(i ovdje ce te ispasti 5% troskovi )

Na vrh