• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ecommerce CMS ali da korisnici dodaju proizvode

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Pozdrav

Da li netko zna možda neki CMS sustav ili skriptu za Ecommerce da radi na principu Ebaya npr. ili sličnih online trgovina gdje se user može registrirati i prodavati onda svoje proizvode na toj stranici?

Thx

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
CMS Dragonfly ima neku opciju za prodavnicu tog tipa, forum, gde se nekoj grupi članova, može dozvoliti postavljanje svojih proizvoda na prodaju. Kao primer navešću prodavnicu na forumu Svet biljaka.

U osnovi je napravljeno prilično siromašno, ali dok sam u lokalu testirao Dragonfly, video sam da se može dosta lako napucati sa dodatnim opcijama. Jedino se nisam udubljivao u uređenje grafičke teme, ali mislim da ni to nije problem, jer je u pitanju CMS sistem koji se već duže vremena razvija.

Vendetta

Dobro znana faca
Tu od
24 Stu 2011
Ima dosta scripti koje su clone "Ebay" , ja sam mislio nesto slicno napraviti za domace trziste pa ako si za suradnju javi se na PM.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Ne bavim se toliko programiranjem, da bih se upuštao u izradu skripte tog tipa. Lično mislim da bi bila bolja varijanta da se nekoliko postojećih rešenja prilagodi korišćenju u ovom regionu, pa za njih ponuditi tehničku podršku.

Na vrh