• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

E-mail sa imenom domena

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Kupio sam domen na namecheap i želim da otvorim e-mail tipa contact@mojsajt.com.

Može li neko da mi objasni korak po korak kako da odradim ovo? Početnik sam i sve mi je komplikovano.

Hvala

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010
Imaš opciju preusmjeravanja email-a u sekciji Manage Domains u okviru Namecheap naloga. ( Odabereš adresu nešto@tvojdomen.com i svi mailovi poslati na tu adresu biće preusmjereni na tvoj email koji postaviš)

Druga solucija je registracija na Google Apps gdje dobiješ mogućnost tegostracije email adresa sa vlastitim domenom. ( U Free paketu možeš da registruješ do 50 email adresa sa prostorom jednakim kao na Gmail-u)

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
adsenseamater kaže:
Imaš opciju preusmjeravanja email-a u sekciji Manage Domains u okviru Namecheap naloga. ( Odabereš adresu nešto@tvojdomen.com i svi mailovi poslati na tu adresu biće preusmjereni na tvoj email koji postaviš)

Baš sam sada to uradio, ali mi se ne sviđa što je vidljivo moje ime. Poslao sam sebi sa jednog maila i kada sam odgovorio nije vidljiv nešto@tvojdomen.com, nego onaj moj yahoo mail na koji sam preusmerio. Dosta neozbiljno deluje da posetioci sajta koji me kontaktiraju odgovaram sa yahoo maila.

Druga solucija je registracija na Google Apps gdje dobiješ mogućnost tegostracije email adresa sa vlastitim domenom. ( U Free paketu možeš da registruješ do 50 email adresa sa prostorom jednakim kao na Gmail-u)

Ovo sam prvo pokušao, ali se nešto zakomplikovalo i ne mogu da šaljem mailove. Ne znam gde je greška, a i engleski mi je loš da bih kontaktirao suport.

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Da ne otvaram novu temu. Objavio sam sajt i kada sam kucao u google te dve reči od kojih se domen sastoji, moj sajt je bio drugi u rezultatima pretrage. Kasnije sam dodao još neki tekst koji je bio kopiran sa jednog sajta i sajt je nestao iz pretrage. Ono što sam kopirao je : "We reserve the right to update and change the Terms from time to time without notice." i "All payments and purchases are non-refundable." i takve stvari. Taj isti tekst sadrži veliki broj sajtova, ali nijedan nije banovan kao moj.

Šta da radim kako bi google video moj sajt opet?

Na vrh