• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dropshipping

Imate li već iskustva sa dropshippingom?

• Imam dosta iskustva

Votes: 1 20.0%
  • Imam malo iskustva

• Učim ali nemam praktičnog iskustva

Votes: 2 40.0%
  • Ne znam ništa o tome

• Ukupno glasača
    5

arkic

Član
Tu od
6 Tra 2015
Za sve koji nisu upoznati sa pojmom;

DROPSHIPPING je oblik e-Commerce biznisa.
Prodajemo proizvode u svojoj online pordavnici koje prodavač ili proizvođač (najčešće iz Kine) šalje direktno našem kupcu.
Mi smo tzv. Middleman. Nemamo nikakvog doticaja sa robom.

Naime DS je sve popularniji i puno mladih ljudi se zalijeđe u biznis očekujući rezultate preko noći.
Rado bih čuo sva mišljenja i iskustva kako pozitivna tako i negativna.

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
28 Sij 2013
Jedno vrijeme sam se zagrijao za dropshipping no nikad ozbiljno krenuo u to.
Najviše me mučila zakonska regulativa kod takvog oblika prodaje, povrat robe, reklamacije i slično. No volio bi čuti ako je netko imao/ima iskustva kako u praksi funkcionira.

arkic

Član
Tu od
6 Tra 2015
Ja sam na samom početku, svjestan da mnogi koji počnu prije ili kasnije odustanu jer se ispostavi neprofitabilnim ali određen procenat ipak uspije.
Mislim da sam pristup na početku igra ogromnu ulogu jer mnogi koji su izgubili su imali pristum "napravim Shopify store, nađem winner proizvod, napravim dobar targeting na Facebook-u i završeno". Novac će padati dok spavam u roku od 3 dana.
Stvar je puno ozbiljnija i sadrži mnoge neke elemente sa kojima se često ne susrećemo tek tako svakodnevno.
Vide produkcija, copywriting, customer support itd.

Na vrh