• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Domaci hosting

jammes

Novi član
Tu od
6 Pro 2009
Da li je neko imao iskustva sa ion.ba ili avalon.ba?
Potreban mi je manji hosting pa bi mi njihovi najmanji paketi odgovarali.
Ili mozda imate neki prijedlog za neki drugi a da je iz BiH?
Hvala

ivanm

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Sta podrazumevas pod "domaci hosting"?
Da su serveri u Srbiji/BiH/Hrvatskoj ili da je to firma koja pruza hosting usluge sa sedistem jednoj od pomenutih zemalja ?
edit: prevideo sam pitanje.

Za BiH sam cuo da je avalon dobar.

Todd

Član
Tu od
31 Lis 2010
Ja moram pohvaliti Infonet, jer samo s njima imam iskustva.
Kroz cijelu godinu nisam imao nikakvih problema, a tehnička služba im je jako dobra, ne prođe tokom dana ni pola sata da ne odgovore na ticket.

Sad ne znam jel netko iz BiH recimo može uzeti hosting Infoneta iz Zagreba recimo?

JohnWizzer

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Zašto ne bi mogao? Ako može uzeti neki hosting vani ne vidim zašto ne i u Zagrebu.

Btw. OptimaHosting.hr je više puta preporučena s moje strane, a svakim danom mi dokazuju da vrijede svake lipe. Stabilni i brzi serveri (nijedan pad u zadnjih 6 mjeseci), podrška odlična i stručna, vrlo povoljne cijene.

U sve cijene u kunama uračunat je PDV 25%. Strani državljani oslobođeni su plaćanja PDV-a.
Način plaćanja: Uplatnica - Internet bankarstvo (HR), PayPal - Kreditne kartice, Moneybookers, Uplatnica - Internet bankarstvo (BiH)

Na vrh