• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Domaće FB stranice i zarada od njih

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Ako može da mi se javi neko ko ima domaće FB stranice sa recimo 50k ili više lajkova, interesuje me kolika je zarada sa njima. Naravno ako hoće da to podeli sa mnom.

Perky

Dobro znana faca
Tu od
30 Stu 2015
Tu nema nikakvog pravila. Svd ovisi koliko su ljudima zanimljivi clanci koje postavljas, koliko su aktivne te stranice itd...

Ja sam jedno vrijeme imao vise zarade od 3 tematske stranice sa 25000 lajkova, nego sa nekim starim stranicama sa 300 000 lajkova.

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Hteo sam da testiram nešto pa sam mislio da probam prvo sa domaćim stranicama ali mislim da ću odmah ići na strane.

Na vrh