• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dobri/Loši radnici/poslodavci na IZ Forumu

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
U ovoj temi možete ostaviti utiske o dobrim i lošim radnicima/poslodavcima na IZ Forumu. Ova tema će se koristiti da se dobije bolji uvid o radu pojedinih članova na ovom forumu.

Pored posla u ovoj temi se mogu ostaviti utisci o uspješno obavljenim kupovinama/prodajama. Dakle ako neko od članova stavi oglas o prodaji sajta i u proda ga uspješno drugom članu IZ Foruma obojica mogu ostaviti utiske u ovoj temi.

Isto važi i za loše utiske. Ako neki od članova dobije lošu uslugu ili bude prevaren od strane nekog člana, u ovoj temi može napisati o tome.

Također tema će se koristiti kao evidencija.

Da počnem prvi. Ja preporučujem člana pavlek kao dobrog radnika.

On je organizovan i uradi posao. Radio je više Data Entry poslova za mene i uradio posao svaki put bez poteškoča. Zna se sam snaći. Preporučujem ga za Data Entry poslove.

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Pozitiva (+1):
---

rakicko - Kupio sam od njega davno sajt sve uredno bilo, brza transakcija.
feniks3602 - Radim sa njim oko affiliate programa jednog, takođe ako šta treba, tu je uvek da pomogne. Veliki + za njega.

Negativa (-1):
---

empty

Neutrala (0):
---

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Pozitiva (+1):
---

lxGuru - radio je nam om VPS-u na nginx postavkama prije par mjeseci. Zaslužio je pozitivnu ocjenu od mene.

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
da pohvalim i ja nekoga Vatra wolf , anarchox , ev1L, midho14, MadafakaFuark

JelenaM

Moćan
Tu od
11 Velj 2012
Ja sam sarađivala sa nekoliko članova, i sa svima imam samo pozitivna iskustva. Koliko mogu da se setim, nikad nisam bila poslodavac, tako da dajem ocene iz ugla, hajd, radnika. Ako nekoga zaboravim, unapred se izvinjavam :)

Najpre, dbomestar - sa njim sam radila skoro godinu dana i stvarno ga pohvaljujem kao poslodavca i čoveka; ja nisam ispala korektna prema njemu (kratak otkazni rok, tako se namestilo, hbga), i to je na moju dušu, ali svakako preporučujem, ako budete imali priliku da sarađujete s njim, da je ne propustite.

Freemind - debeo plus, ali baš debeo. Dogovor čas posla, vrlo precizan u tome šta hoće, plaćanje bez greške, generalno sjajna komunikacija - ma, baš preporuka.

Hellas, jedan od mojih favorite članova :) - davno sam radila neke tekstove za njega, isto sve cakum-pakum, plus sjajan za popričati i nasmejati se sit :)

hendrixja - imali smo trampu, usluga za uslugu, koliko se sećam nije bilo novca u igri, ali sve vrlo korektno.

igortomić - je insistirao da mi plati za nešto što nisam htela da mu naplatim, baš sitnica i uživancija s moje strane; i van toga izuzetno prijatan momak.

tryengraved - isto, sve po dogovoru i korektno.

cfire - takođe, sve preporuke.

Žao mi je što za neke članove nemam ništa više da kažem sem da je saradnja bila stvarno korektna i okej (nisam imala više komunikacije sa njima), ali za sve nabrojane, bez izuzetka, važi - iz mog iskustva - da su jako fini momci i da ih preporučujem.

E da. Imam jednu recimo neutralno-negativnu. U jednom periodu sam bila prebukirana poslom pa nisam stizala da pišem sama za svoje sajtove, a članica BlackSwan je dala oglas da piše članke; iz njenih postova sam zaključila da je baš osoba kakvu bih volela da piše za moje sajtove (pismena, obrazovana, pametna, odgovorna) pa sam je kontaktirala, ali nikad nije odgovorila. Eto, samo to.

Ako sam nekoga zaboravila a želi da bude featured, tu je PM :)

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Hendrixja83 - svaka preporuka za čoveka, radi posao i više nego dobro. Ako vam treba kvalitetan a jeftin link building onda se obratite njemu.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Pozitiva (+1):
-------------
forbes56 - radio samnom na CSS ispravci. Zna se snaći, zna koristiti CSS. Posao urađen uspješno.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Pozitiva (+1):
-------------

Spartanac

Odličan radnik. Radio samnom na izgradnji web stranice. Preporučujem ga za razne oblike web dizajna. Zna se snaći u WordPress i Photo Shop.
Kvaliteti: volja za radom, ažuran je, brz shvata šta se traži od njega.

Spartanac

Aktivni član
Tu od
5 Stu 2010
Pozitivna +1

---------------------------

Vatra Wolf

Kao što je Vatra Wolf već napisao u prethodnom postu, radili smo zajedno na sajtu i ja za njega kao poslodavca imam samo reči hvale. Sve što smo se dogovorili je ispunio. Pritom mi je izašao u susret kad god mi je trebala pomoć ili pauza. Razumljiv i korektan čovek.
Sve pohvale još jednom!

Sseo

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Prvo, nijedna losu saradnju na forumu nisam imao i jako mi je drago zbog toga, to je meni pokazatelj da se sa "nasim" ljudima itekako moze saradjivati :)

internetsvastara - Odlican poslodavac, normalne instrukcije i brza isplata(radio sam neke izmene na WP sajtu).

jeff - Odlican prevodioc(vise puta sam slao tekstove na prevod, stvarno je to odradila profesionalno i bas onako kako sam trazio, odlicna komunikacija).

anarchox - fino iskustvo, prodao sam mu jedan sajt, sve je proteklo po dogovoru

Fitch - najbolje iskustvo, prodao sam mu jedan sajt, ali je sve islo tako brzo, otvoreno i profesionalno da sam blago zacudjen :D

Fitch

Član
Tu od
18 Tra 2014
Sve pohvale članu Sseo!

Odlična suradnja, vrhunska, sve preporuke za suradnju s kolegom. :worship

Ja također još nikada nisam s ljudima s ovih prostora imao nekakvih problema u kupovini odnosno prodaji, iako sam imao 5+ transakcija. To je da kucnem u drvo odlična stvar.

Lakisa94

Dobro znana faca
Tu od
20 Velj 2014
feniks3602 +
Ogroman + za ovog momka, momak koji mi je pomogao i uveo me u posao iako sam bio nov clan na forumu sa 2-3 posta, naucio me je mnogo toga, mozda cak i previse, iako sam poslao dosta privatnih poruka u samom startu trazeci nekom da mi pomogne oko A image upload sajtova on je jedan jedini koji se javio da mi pomogne, naravno javili su se tu jos neki momci da me malo preusmere al to nije bilo ni p od pomoci, kako god hvala svima :)

SpawneR

Moćan
Tu od
31 Lis 2013
vlasta +
- Sjajan covek, radio sam sa njim i pisao clanke za njega, uredno isplacuje radnike i sve je proteklo u najboljem redu bez cekanja na isplatu. Sve pohvale!

Svedok +
- Voljan da pomogne i uvek se nadje kada nekome treba nesto, meni je licno poklonio fb stranice i tako mi je mnogo pomogao oko poslovanja

flex202 +
- Sjajan hosting owner, video moju pricu kako nemam para za hosting i poklonio mi sjajan paket u njegovoj firmi. Zaista predivan gest i ovi putem mu se jos jednom zahvaljujem.

alecmreza +
- Link Building besplatan, sjajan lik koji je i meni i jos nekima dao besplatan link preko software SEnukXCR(kako se vec pise ne znam), takodje mi je poklonio i domenu. Ukoliko poslujete sa njim ocekujte odlicnu komunikaciju!

Thrix

Aktivni član
Tu od
24 Lis 2013
Tomo69 +

Kupljena domena, hosting i premium tema jeftino i bez problema!

Na vrh