• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

DIplomirao sam :)

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
E dragi moji ljudi, moram da se pohvalim da sam danas 09.02.2013 godine napokon diplomirao i postao dipl. Ekonomista :) Dobio sam 9, tema koju sam uzeo je iz poslovne korespodencije i zove se elektronsko poslovanje. E sad, ajde svi na pivo :drinking:drinking:drinking:drinking:drinking:drinking:drinking

srboljub1989

Iskusan lik
Tu od
25 Stu 2009
Cestitke kolega. Ja sam na trecoj godini Informatike, pa se nadam da cu sledece godine i ja diplomirati. :) Sve najbolje jos jednom.:drinking

Aleksandar92

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2012
Sve najlepše čestitke, i da dalje nastaviš sa uspehom .. :drinking:drinking:drinking

VIC

Dobro znana faca
Tu od
26 Ožu 2012
Čestitam -.-------------.-.-.-.-.-.-............. 20 znakova :) :) :) :) :)

Outbox

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2012
Čestitam.
Ufm, kroz kakve sam ja muke prolazio :stars
Sad pravac kafana :drinking

JelenaM

Moćan
Tu od
11 Velj 2012
Čestitam, Srđane, stvarno mi je drago; taj papir znači, makar samo gledao u njega :)

Imaš već neke planove vezane za novostečenu akademsku titulu?

Srećno, u svakom slučaju!

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
JelenaM kaže:
Čestitam, Srđane, stvarno mi je drago; taj papir znači, makar samo gledao u njega :)

Imaš već neke planove vezane za novostečenu akademsku titulu?

Srećno, u svakom slučaju!

Hvala na cestitkama. Prvi plan mi je da sada mesec-dva nista ne radim. Hteo bih da uzivam za to vreme koliko je god moguce. Recimo na prolece bih vec mogao da pocnem da radim, e sad sta, to nisam jos odlucio. Uglavnom nesto ce verovatno biti, ako nista, uvek mi ostaje internet zarada :) . Moja greska je sto sam uzeo smer bankarstvo i finansije, jer u tom trenutku mi je to bilo primamljivo. Vremenom sam skontao da bas i ne bih zeleo da radim u banci i da imam odgovornost kad je u pitanju novac. U svakom slucaju, ne zelim da radim ceo zivot od plate do plate samo da bih placao racune i otplacivao kredit za kola npr. tako da cu se fokusirati na preduzetnistvo u sto kracem roku. To je neki moj plan sto se tice narednih 5 godina. Pokusacu da rizikujem, jer kako kaze Del boj, ko ne reskira, ne profitira. Hvala jos jednom :)

Na vrh