• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

dali je itko probao ovo???

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
mbijelic1 kaže:
naletio sam na ovo na netu pa me zanima ima li itko iskustva sa ovim pa nek napise http://www.polasata.com

Izgleda mi ko navlakuša, jer ja da imam 30 000$ (otprilike ekvivalentna vrijednost od 150 000 kuna) mjesečne zarade, ne bi mi se dale zaeabavat sa tim stvarima.

Opržio sam se ja dosta na sličnim sistemima, doduše stranima, ali rezultat je isti - nema para, a imaš još manje nego si imao prije.

Oprezno samo...

Nemoj da te povuku komentari, to se lako da lažirat. evo ja na svom blogu imam 10-20 komentara koje sam platio nešto sitno da budu tu. Tako da nemoj da te to povuče.

mbijelic1

Član
Tu od
6 Kol 2009
OK! hvala na savjetu, imao sam i ja takvih ludih ulaganja al jbg. uvik mislis da bi mozda nesto i moglo biti dobro! al i ja sam odmah pomislija da je neka prevara pa sam htio provjeriti!

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
mbijelic1 kaže:
OK! hvala na savjetu, imao sam i ja takvih ludih ulaganja al jbg. uvik mislis da bi mozda nesto i moglo biti dobro! al i ja sam odmah pomislija da je neka prevara pa sam htio provjeriti!

Svaki dan dođe otprilike isto toliko scam sajtova i business/job opportunity-a koliko i novih virusa (ovo sam bubnuo, najvjerojatnije je još uvijek veći broj virusa, ali zgodna usporedba, jel tako).
Tako da je se lako navuć. Ja sam stvarno stekao totalnu imunost na sve te fantastične sajtove što se plaćaju, možda i previše, jer sve da mi sad netko pruži nepobitne dokaze da nešto radi i da radi za većinu ljudi, teško bi me se dalo nagovorit:crazy_grin

No još se uvijek tu i tamo navučem na ove besplatne opportunity-e, pa zastranim nakratko:smack
Moja bi ti preporuka bila da zaboraviš to, nema shortcut-a do internet bogatstva, čast iznimkama (koji se ionako mjere ne u djelićima postotaka, nego djelićima promila)

ct_army

Član
Tu od
28 Stu 2009
Moja 11-stogodišnja nećakinja svladala je knjižicu za 20 minuta i postavila zaradu još isto popodne. Sada mi je i sama konkurencija u smislu da se natječemo tko će više zaraditi u tekućem mjesecu.

HAHAHAH

Prvo ljudi moji evo ja pisem kako zaraditi na internetu i vjerovatno cu prodavati knjigu da nema lake zarade naime svojom metodom sam tek za 3 tjedna jedva 200 eura skupio a 1 do 2 sata na netu visio.Posto radim i dobru placu imam necu biti kao 95 posto scammer naime osim sto imam reseller racun sto mi uveliko pomaze oko zarade tu su dosta metoda sve se svodi na lagan napocetku ali tezak pred kraj.

Ovaj mulac kao zaradjuje 180 000kn mislim kako netko nema stida to uopce napisati

Na vrh