• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Facebook Da li se zarađuje od klipova na fejsbuku?

drsb

Aktivni član
Tu od
13 Ožu 2015
Primetio sam da u poslednje vreme ljudi sve češće postavljaju na svojim stranicama neke zanimljive klipove, koji imaju dosta pregleda, pa me zanima da li i tu ima neka fora sa reklamama, odnosno zaradom? Ipak, ne primećujem neke reklame, ali ne znam zašto bi kačili klipove na fejsbuk direktno kad mogu na youtube, pa onda link na fejsbuk?

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
svi znaju da klipovi nenormalno dobro prolaze na fejsbuku ... pretpostavljam da svi to rade kako bi povećali talking about this i te stvari :D

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
drsb kaže:
ali ne znam zašto bi kačili klipove na fejsbuk direktno kad mogu na youtube, pa onda link na fejsbuk?

Klipovi koju su direktno na fejsu se automatski prikazuju kada uđu u kadar, dok su youtube-klipovi obični izlazni linkovi sa stranice.
Mislim da je to jedini razlog i da nema veze sa zaradom i reklamama, ali ima veze sa ovim komentarom iznad :to_clue

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
da ne otvaram novu temu, jesam li ja jedini koji ima problem sa fejsbukom i odobravanjem oglasa? do sada su mi dvije sedmice skoro svaki dan bez problema za pola sata odobravali ad ... a sada nekad traje po 12 sati :S

cwvps

Član
Tu od
21 Srp 2015
Mislim da ljudi kače klipove jer su klipovi kratki, popularni i, na kraju, lako postaku viralni. Tako što ćete postavljati viralne stvari na svoju stranicu, podižete popularnost svojoj FB stranici, pa, posledično i svom blogu. Gledam FB stranicu Davida Wolfa - sastoji se gotovo samo od klipova i gifova u poslednje vreme.

Na vrh