• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da li je nekome iz Srbije odobren ove godine nalog za Adsense na sajtovima

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Da li je nekome iz Srbije odobren ove godine nalog za Adsense na sajtovima.

Pretpostavljam da se odbijaju odobrenja novih članova zbog majmuna koji su vršili prevare u sklopu ovog programa saradnje. Međutim kako sam se uverio, odbija se baš sve.

Ako neko ima info kome se žaliti, a da se ne dobije generički odgovor, to je dobro došlo.

brzi

Aktivni član
Tu od
27 Pro 2013
hahahha pitanje je dana kada ce nam google zabraniti pristup ne adsense mrezi nego ni email nam nece dati da otvorimo :) 7 naloga jbt

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
brzi kaže:
hahahha pitanje je dana kada ce nam google zabraniti pristup ne adsense mrezi nego ni email nam nece dati da otvorimo :) 7 naloga jbt

Sam se razotrkrio covek :crazy_grin:crazy_grin:crazy_grin

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Nisam prekrsio nijedno njihovo pravilo, tako da je sve super.

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Tri naloga su za tri drugara, ostatak je za klijente.

DraganBr

Dobro znana faca
Tu od
3 Sij 2012
Tri drugara i tri musketara,
I jost tri, tristotriestriiii ehehe.
Pravi dok mozes, jos malo neces moci ni pretragu da vrsis na google.rs, ba, mk i tako dalje.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
@ Loxo

Da li možeš postaviti linkove tih sajtova na koje su odobreni ti silni nalozi, mislim ako nije neke prevelika tajna.

Na vrh