• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čuvajte se Koronavirusa i Teorija zavjere, idite na YouTube

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Dragi Forumaši, ;)
grubo je vrijeme i još uvijek treba biti oprezan sa koronavirusom, a teorije zavjere su nekako prateći element u svemu tome. :p Ovo je anketa napravljena nekidan na splitskoj rivi (barem je to još uvijek konstanta u ljepoti). :)

Što je Teorija Zavjere i Koronavirus?​

Napišite molim vas svoje mišljenje ovdje, ;) ali dobrodošli ste i tamo, na YouTubeu, naravno. :)
Odgovorite na pitanja koja su postavljena u filmu (o teorijama zavjere i koroni), ali oni napredniji Forumaši mogu i nešto stručno pitati ili sugerirati vezano za video, audio, montažu ili nešto četvrto. 😜

hardware: SJCAM SJ7 Star + SJCAM Gimbal
software:
Vegas Pro 15.0, Photoshop

Tu od
12 Srp 2021
Pozdrav i čestitka Kapetanu. Jako dobro i ja ću tako jednog dana.
vezano za video, audio, montažu ili nešto četvrto. 😜
Ima i četvrto, to može bit produkcija. Kod tebe je sve jako dobro. Ne znam što bih drugo pitao, istina je da je sve još ljepše na onako predivnoj rivi. 😄

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Predivan video.
Naravno kvalitetan i lepo editovan.
Kapetan je pazio na svaki detalj.
Da ne pricamo o lepoti Splita jer je svaki komentar izlisan.
Ljudi ko ljudi,svako ima svoje misljenje,ali vidi se da sve manje veruju u koronu.
Zao mi je sto ona teta sa naocarima nije ostala malo duze u kadru. :) :) :)

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Hvala vam obojici na podršci, dragi kolege i prijatelji. :ppozdrav: Istina je da se trudimo, ja i moji malobrojni kolege volonteri. :)
Zao mi je sto ona teta sa naocarima nije ostala malo duze u kadru. :)
Priznajem da dok sam snimao nisam ni mislio nju staviti u video, zato je i nema puno. Poslije sam vidio da uopće nema djevojaka (žena) koje sudjeluju u anketi, pa je tako i ona 'uletjela'. 👢 (Jer, istina, što je Svijet, a što video - bez žena?) :)

Vjerujem da ste ubrali, kolege, majicu i kapu koju nosi voditelj u filmu? Vidljivo je i na thumbu. :) He he, tako treba valjda, logoi i natpisi su sa svih strana…

Dobrodošli su i drugi Forumaši napisati neku manjkavost možda, a čime ću napraviti napredak u slijedećem videu? Ja ih vidim barem par. Ako imate koji prijedlog, samo naprijed. (y) Možda koju zgodnu curu za voditelja? Eh, da mi je… :D

Tu od
12 Srp 2021
Bar toga ima u Splitu ko pleve
Je, lipe cure su u Splitu ali nije lako doći do prave. Razloga je više, prvo nije to tek tako. Kapetane, napiši oglas ovdje da tražiš žensku koja bi bila voditeljica u filmu na youtubeu.
Ali dobar ti je i onaj voditelj Vinko Gvozdanović. Bila bi bolja dobra ženska znam. :)

Posljednje uređivanje:

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Hvala vam momci, opet ste obojica u pravu. :) Mogu napisati i poseban topic, no do tada se zainteresirana može javiti i ovdje, ili preko YouTubea. (y)
Kapetane, napiši oglas ovdje da tražiš žensku iz Splita koja bi bila voditeljica u filmu na youtubeu.
Vrlo je moguća i zarada, 💰 neću štedjeti na honoraru, 🤑 a neki budžet već postoji. 💸 ;)

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
jer sam jednu curu ja osobno uputio na tebe Kapetane. :)
Da ne bude zabune; rečena djevojka mi se jeste javila preko YouTube email kontakta, i pozvala se na tebe, točno, hvala njoj i tebi. 😊
No za sada smo samo na toj vrsti kontakta, još se nisamo susreli (to i ti znaš valjda). Svatko tko misli da nipošto nije jednostavno realizirati suradnju ovako, debelo je u pravu. ;)
Ipak, ako si zgodna Splićanka koja jeste ili želi postati YouTuberica, javi se što prije jer imam još neke opcije otvorene (pa da ne bude prekasno). (y)
youtube girl.jpg
P.S. Ne nužno ovakav look; jer ljepota je u oku promatrača. ;)

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Davne 2012 sam davao slicne oglase i zamislite bas ni jedna cura se nije javila.
Imaju one lakse nacine da dodju do novca.

papaduby

Novi član
Tu od
9 Lis 2021
Dobar je video, zanimljiva i aktuelna tematika. Minimalna
greskica u montazi kod jednog govornika i mozda nepotreban
tranzicijski efekat od 360 stepeni nesto kasnije - tranzicijski efekat
takve vrste ocekivao bih pri nekoj drasticnoj promeni - kao promena
sugovornika ili potpuna promena lokacije isl. Eventualno fali nekoliko
sekundi na kraju videa uz neku izlaznu muziku i moguce zamrznut
kadar ili nesto slicno. No sve su to sitne zamerke tehnicke prirode.
Sama tematika i sadrzaj su odlicni i pun pogodak. U svakom slucaju
sadrzaj je mnogo bitniji od tehnickih karakteristika i izvedbe.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Evo i naš novi Forumaš, veseli me da te zanima i video, (y) dobrodošao na Forum, hvala na postu. :)
Minimalna
greskica u montazi kod jednog govornika
Ipak nije tako, nikakva greška ni greškica u montaži nije u pitanju, stvar je u tome, priznajem, da sam donekle korigirao izjave dotičnog sudionika ankete, :( naime, nije mi se svidjelo spominjanja imena i (posebno) funkcije lika kojeg je navodio i to sam odstranio zato jer je zadnje što mi treba – nepotrebni eventualni problemi te vrste. :( Vidio sam i ja, i znam za taj mali skok, ali sam, uz konzultacije sa savjetnicima volonterima, to ostavio u filmu, zaključivši da 'može proći'. Alternativa je bila potpuno izbacivanje što nisam odabrao, jer nismo imali baš preveć materijala ukupno.
mozda nepotreban
tranzicijski efekat od 360 stepeni nesto kasnije - tranzicijski efekat
takve vrste ocekivao bih pri nekoj drasticnoj promeni - kao promena
sugovornika ili potpuna promena lokacije isl
.
Upravo ovo boldano i jeste u pitanju, (y) riječ je o dijelu filma gdje sugovornik ne odgovara na pitanje iz ankete nego se radi o insertu snimljenom, a i prezentiranom ranije na kanalu u jednom starijem filmu. ;) Primijeti, još je na vrijeme, :) da je glavna snimka usred ljeta i Sunca, a Branimir je u jaketi. Poseban pozdrav dotičnom. ;)
Ono je bio samo insert u kojem se pojavljuje naš poznati i slavni prijatelj i kolega, a koji, eto, ničim izazvan hvali naš kanal. :)
Eventualno fali nekoliko
sekundi na kraju videa uz neku izlaznu muziku i moguce zamrznut
kadar ili nesto slicno.
Nula bodova. :oops: Ovo bi redom sve garantirano unazadilo SEO videa, samim tim njegovu prezentaciju na YouTubeu. Kakva je takva je, ali bila bi garant lošija tako. Znam, jer to sve nabrojeno sam i sam redovito postavljao u videe, kada sam iskustva i znanja imao manje, a ne više. ;)
U svakom slucaju
sadrzaj je mnogo bitniji od tehnickih karakteristika i izvedbe.
To jeste točno, no ja osobno u ovom videu mislim da je ovo zadnje u prednosti, ;) počevši sa thumbnailom, pa onda sa cijelim nizom detalja koji nisu niti na prvi a ni slijedeće poglede detalji, do na koncu one modre scroll linije pri dnu videa koja vrti određeni text. Kako ti se ovo zadnje čini, Papaduby? :)

papaduby

Novi član
Tu od
9 Lis 2021
To jeste točno, no ja osobno u ovom videu mislim da je ovo zadnje u prednosti, ;) počevši sa thumbnailom, pa onda sa cijelim nizom detalja koji nisu niti na prvi a ni slijedeće poglede detalji, do na koncu one modre scroll linije pri dnu videa koja vrti određeni text. Kako ti se ovo zadnje čini, Papaduby?

Pogledao sam video samo jednom i ostavio komentar. Pogledao sam
ponovo nakon tvojih komentara, i zaista video je i sa tehnicke strane
odlican. Moguce da sam isuvise paznje obracao na montazu jer sam
prvo procitao tekst u postu i moguce previse "pazljivo" obracao paznju
na detalje. Na drugo gledanje sve je izgledalo potpuno prirodno, dakle
montaza jeste vrhunska i odlicno se uklapa u citav kontext videa.

Scroll bar se cini kao dobra ideja, u smislu dodatnih informacija prikazanih
tamo. Moguce da slucajni gledalac pogleda video bar 2X ako mu se dopadne
na prvo gledanje i pozeli da pri drugom gledanju vise paznje posveti dodatnim
informacijama prikazanim u scrol baru.

Na vrh