• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čuvajte se Koronavirusa i Teorija zavjere, idite na YouTube

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Dragi Forumaši, ;)
grubo je vrijeme i još uvijek treba biti oprezan sa koronavirusom, a teorije zavjere su nekako prateći element u svemu tome. :p Ovo je anketa napravljena nekidan na splitskoj rivi (barem je to još uvijek konstanta u ljepoti). :)

Što je Teorija Zavjere i Koronavirus?​

Napišite molim vas svoje mišljenje ovdje, ;) ali dobrodošli ste i tamo, na YouTubeu, naravno. :)
Odgovorite na pitanja koja su postavljena u filmu (o teorijama zavjere i koroni), ali oni napredniji Forumaši mogu i nešto stručno pitati ili sugerirati vezano za video, audio, montažu ili nešto četvrto. 😜

hardware: SJCAM SJ7 Star + SJCAM Gimbal
software:
Vegas Pro 15.0, Photoshop

Tu od
12 Srp 2021
Pozdrav i čestitka Kapetanu. Jako dobro i ja ću tako jednog dana.
vezano za video, audio, montažu ili nešto četvrto. 😜
Ima i četvrto, to može bit produkcija. Kod tebe je sve jako dobro. Ne znam što bih drugo pitao, istina je da je sve još ljepše na onako predivnoj rivi. 😄

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Predivan video.
Naravno kvalitetan i lepo editovan.
Kapetan je pazio na svaki detalj.
Da ne pricamo o lepoti Splita jer je svaki komentar izlisan.
Ljudi ko ljudi,svako ima svoje misljenje,ali vidi se da sve manje veruju u koronu.
Zao mi je sto ona teta sa naocarima nije ostala malo duze u kadru. :) :) :)

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Hvala vam obojici na podršci, dragi kolege i prijatelji. :ppozdrav: Istina je da se trudimo, ja i moji malobrojni kolege volonteri. :)
Zao mi je sto ona teta sa naocarima nije ostala malo duze u kadru. :)
Priznajem da dok sam snimao nisam ni mislio nju staviti u video, zato je i nema puno. Poslije sam vidio da uopće nema djevojaka (žena) koje sudjeluju u anketi, pa je tako i ona 'uletjela'. 👢 (Jer, istina, što je Svijet, a što video - bez žena?) :)

Vjerujem da ste ubrali, kolege, majicu i kapu koju nosi voditelj u filmu? Vidljivo je i na thumbu. :) He he, tako treba valjda, logoi i natpisi su sa svih strana…

Dobrodošli su i drugi Forumaši napisati neku manjkavost možda, a čime ću napraviti napredak u slijedećem videu? Ja ih vidim barem par. Ako imate koji prijedlog, samo naprijed. (y) Možda koju zgodnu curu za voditelja? Eh, da mi je… :D

Tu od
12 Srp 2021
Bar toga ima u Splitu ko pleve
Je, lipe cure su u Splitu ali nije lako doći do prave. Razloga je više, prvo nije to tek tako. Kapetane, napiši oglas ovdje da tražiš žensku koja bi bila voditeljica u filmu na youtubeu.
Ali dobar ti je i onaj voditelj Vinko Gvozdanović. Bila bi bolja dobra ženska znam. :)

Posljednje uređivanje:

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Hvala vam momci, opet ste obojica u pravu. :) Mogu napisati i poseban topic, no do tada se zainteresirana može javiti i ovdje, ili preko YouTubea. (y)
Kapetane, napiši oglas ovdje da tražiš žensku iz Splita koja bi bila voditeljica u filmu na youtubeu.
Vrlo je moguća i zarada, 💰 neću štedjeti na honoraru, 🤑 a neki budžet već postoji. 💸 ;)

Na vrh