• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CPA za totalni pocetnik

pr0digy

Član
Tu od
9 Srp 2014
Procitao sam uvodne teme za ovaj metod zarade i ovo mislim da najvise mi se svidja. Zelim pomoc od iskusnjih (one koje rade vise vreme ovaj metod) da mi kaze koje su primarne stvari koje trebam imati za da pocnem?? Sta treba da citam (neke skillove ili sta ja znam)? Cuo sam neki spominju ovaj metod sa FB fan strane, free blog itd.. Sta je najbolje za pocetak?? Dali ovisi cilj (cilj za mjesecnu zaradu) o tome kako cu poceti i produziti ili nema veze?? Hvala.. (i da ne dodje do zabune, iz Makedonije sam pa sorry za greske u toku pisanja) :))

guglastican

Dobro znana faca
Tu od
30 Sij 2012
Mislim da ti je najbolje da uzmes samo jedan dio cpa promocije npr. android aplikacije. Napravis twitter profil vezan za android aplikacije...procitaj detaljno ovaj tutorijal https://internetzarada.org/showthread.php?tid=11239&pid=97828#pid97828 ostalo ce ti bit jasno. Mozes da napravis blog ili free blog (blogger) o android aplikacijama, zatim reklamiras ga na twitteru, youtube ako cpa dozvoljava.

Bolji ti je twitter, pinterest nego facebook, jer ces na facebooku teze doc do free likova (pratioca).

pr0digy

Član
Tu od
9 Srp 2014
guglastican kaže:
Mislim da ti je najbolje da uzmes samo jedan dio cpa promocije npr. android aplikacije. Napravis twitter profil vezan za android aplikacije...procitaj detaljno ovaj tutorijal https://internetzarada.org/showthread.php?tid=11239&pid=97828#pid97828 ostalo ce ti bit jasno. Mozes da napravis blog ili free blog (blogger) o android aplikacijama, zatim reklamiras ga na twitteru, youtube ako cpa dozvoljava.

Bolji ti je twitter, pinterest nego facebook, jer ces na facebooku teze doc do free likova (pratioca).

Mislim da bolje bi bilo da uradim o Smart Phones Apps zasto ovde mogu da prezentiram app o Windows, iOS i Android... Procitao sam tutorijal i jako je korisan, dobra lova lezi u njemu. Napravi cu free blog o apps i pisat cu svakodnevno review-a za neke applikacije a napravi cu i tweeter ... Hvala mng

Na vrh