• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CPA + YouTube

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Igor Tomić kaže:
Darster kaže:
da ne otvaram novi thread ima li kakvih pomaka što se tiče cpa promocije na youtube?
ako ima na šta se treba najviše fokusirati? vjerojatno je bitniji kvantitet od kvalitete...
vidim neki mlate po 50$/ dnevno samo youtube traffic-om...

Sumnajm da će ljudi želeti da otrkiju niše kojima se bave. CPA i generalno bilo kakva online prodaja + YT funkcioniše ;).

A i ako se javno postavi neka niša koja je profitabilna onda će ona postati ne tako profitabilna u skorije vrijeme. Tako da nema svrhe tražiti od drugih da je odaju. :)

Što se kvaliteta tiče mislim da slabi u odnosu na kvantitet. Primjer:

- game niche biva zatrpana krekovima za igre mjesec dana prije izlaska same igre, a ti fajlovi su 99% slučajeva fejk.
- bilo šta što je traženo na netu imat će veliki kvantitet nekvalitetnih (fejk) fajlova.

Darster

Član
Tu od
30 Pro 2012
Vatra Wolf kaže:
Igor Tomić kaže:
Sumnajm da će ljudi želeti da otrkiju niše kojima se bave. CPA i generalno bilo kakva online prodaja + YT funkcioniše ;).

A i ako se javno postavi neka niša koja je profitabilna onda će ona postati ne tako profitabilna u skorije vrijeme. Tako da nema svrhe tražiti od drugih da je odaju. :)

Što se kvaliteta tiče mislim da slabi u odnosu na kvantitet. Primjer:

- game niche biva zatrpana krekovima za igre mjesec dana prije izlaska same igre, a ti fajlovi su 99% slučajeva fejk.
- bilo šta što je traženo na netu imat će veliki kvantitet nekvalitetnih (fejk) fajlova.
nisam konkretno pitao za niche ali ok;)
ali recimo koliko se isplati uopće raditi non-incentive offere na YT u odnosu na
incentive? pošto pretpostavljam da većina forsira incentive offere u kombinaciji sa YT...
ili možda griješim?

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Forsiraju ljudi i clickbank affiliate prodaju, a ne non incentive :D Tako da bi ti to radilo ;) Samo mali savet, kupuj videe da ti naprave za non incentive offere sa fiverr-a, ili neka ti ih neko drugi pravi, da bi to bilo sto profesionalnije.

gox1971

Aktivni član
Tu od
7 Ožu 2012
Probajte sa animoto.com, imaju dobre podloške i besplatno je do 30 sekundi što je sasvim dovoljno za kreirati CPA video ponudu. Nadalje, nije sve ni u videu već njegovoj optimizaciji te bookmarku kako bi brzo dosegao top ljestvicu gledanosti i PR na Googleu.

aktion

Aktivni član
Tu od
18 Tra 2013
Samo jedno malo pitanje.

Da li vi koristite YT samo da tera traffic prema vašem sajtu ili koristite YT monetizaciju (ADSense)?

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
aktion kaže:
Samo jedno malo pitanje.

Da li vi koristite YT samo da tera traffic prema vašem sajtu ili koristite YT monetizaciju (ADSense)?

Da "tera traffic prema vašem sajtu".

probotzor

Član
Tu od
23 Lip 2015
Cao ljudi

Imam kanal na youtube sa oko 1200 subs , oko 280k ukupnih pregleda i partnership sa machiniom(uzeo sam dok jos nije bio paypal u srbiji)...taj partnership sam sklopio kada sam imao izmadju 50k i 100k views ukupno.

Kao i sa svakim networkom zaradjujem samo procenat onoga sto zaradim, tako da ja u ovom slucaju dobijam oko 60% i uzeo sam nesto preko 100$.

Imam tech kanal, i ako sam mislio da ce biti gaming, ali to nije bitno sad. Interesuje me da li postoji neki nacin da zaradim bar 40$ mesecno, jer sam student i to bi mi vrlo znacilo. Vidim da se pominje cpa+youtube, ali sam u tome noob i ne znam gde da nadjem neki noob friendly savet, posto sam do sada na yt iskljucivo kacio svoje klipove i neke korisne stvari, ali em sto network uzima dosta, em sto domaci pregledi vrede malo.

Hvala u napred

Nikolasi1

Član
Tu od
4 Svi 2015
Takode imam jedno pitanje za nekoga ko je vec ovo radio:

Sta mislite kako bi moglo da prodje na yt da snimam sport sa moje wenfast analogne kartice i da pakujem u 720 HD rezoluciju i da upload na youtube i da pokusam preko neke mreze da izvucem novac zato sto ce AdSense nece dozvoliti isplatu u tom slucaju.

Da li bih uspeo da zaradim novac ili bi me report i dobio ban?

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Ovo što smo pisali je od pre dve godine, od tada se dosta promenilo. A to za YT i partnership imaš već temu na forumu pa pogledaj šta su pisali.

probotzor kaže:
Cao ljudi

Imam kanal na youtube sa oko 1200 subs , oko 280k ukupnih pregleda i partnership sa machiniom(uzeo sam dok jos nije bio paypal u srbiji)...taj partnership sam sklopio kada sam imao izmadju 50k i 100k views ukupno.

Kao i sa svakim networkom zaradjujem samo procenat onoga sto zaradim, tako da ja u ovom slucaju dobijam oko 60% i uzeo sam nesto preko 100$.

Imam tech kanal, i ako sam mislio da ce biti gaming, ali to nije bitno sad. Interesuje me da li postoji neki nacin da zaradim bar 40$ mesecno, jer sam student i to bi mi vrlo znacilo. Vidim da se pominje cpa+youtube, ali sam u tome noob i ne znam gde da nadjem neki noob friendly savet, posto sam do sada na yt iskljucivo kacio svoje klipove i neke korisne stvari, ali em sto network uzima dosta, em sto domaci pregledi vrede malo.

Hvala u napred

liska

Dobro znana faca
Tu od
27 Lip 2009
Ima li neko da radi fb/youtube + CPA i da je voljan da razmjeni iskustva ?

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
liska kaže:
Ima li neko da radi fb/youtube + CPA i da je voljan da razmjeni iskustva ?

Radim ja sa YT , MassVideoBlaster i opleti

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Nije ni to tako jednostavno, treba ti masa naloga, dobar proxy servis a opet brišu snimke. Ne znam koliko možeš da zaradiš tako, ali ako ti uspeva samo nastavi. :drinking

shulk

Dobro znana faca
Tu od
18 Lis 2014
aleksej kaže:
Nije ni to tako jednostavno, treba ti masa naloga, dobar proxy servis a opet brišu snimke. Ne znam koliko možeš da zaradiš tako, ali ako ti uspeva samo nastavi. :drinking

Evo razmišljam da napravim vlastite snimke sa voiceom, pa možda i ne izbrišu jer svi skidaju top snimke.
@joker, možeš li dijeliti MVB?

Na vrh