• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CPA Tank

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Ako je neko clan ove mreze nek mi posalje na pm ref link, rado cu se registrovati preko necijeg linka. :waving

Dzoks1

Član
Tu od
2 Lis 2010
E sto mi nisu aktivirali account pre 2 meseca sad bi se obogatio :D

Dzoks1

Član
Tu od
2 Lis 2010
I ja bih bio zahvalan nekom ko je u cpatank-u da mi posalje ref link, nece da me prime bez toga :D
hvala u napred

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Da to je uslov, da te preporuci neki postojeci clan. Ali ja jos nisam nikoga nasao :(

vucina

Član
Tu od
21 Ruj 2010
evo i ja se priključujem ,pa ako ne netko član ,rado ću se registrirat preko njegovog linka

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Ja opet znam dvojicu koja su upala tamo bez reffa. Ja sam probao ali nisam dobio odgovor.

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
aleksej kaže:
Ja opet znam dvojicu koja su upala tamo bez reffa. Ja sam probao ali nisam dobio odgovor.

Mene su odobrili prije par dana bez reff linka..

Kad udjem na kontrolnu plocu tamo na CPa tank, ne vidim nigdje ref link osim ovog:

Affiliate ID:18***

ako je to to, javite se na PM pa cu vam poslat..

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Koliko si čekao? Meni je evo danas 15 dana od kako sam odgovorio na onu anketu koju su poslali i od kako sam poslao skenirana dokumenta. Jedan lik mi reče da je čekao čak mesec dana na odgovor, opet par njih da su mnogo manje.

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
aleksej kaže:
Koliko si čekao? Meni je evo danas 15 dana od kako sam odgovorio na onu anketu koju su poslali i od kako sam poslao skenirana dokumenta. Jedan lik mi reče da je čekao čak mesec dana na odgovor, opet par njih da su mnogo manje.

A i meni su slali nekih 9 pitanja, kad sam odgovorio sutradan odmah dobio 2 nova emaila, u jednom pise da sam odobren, a drugi mi poslao affiliate manager sa svojim nekim kontakt informacijama, ako zatrebam pomoc da ga kontaktiram....

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Ja sam prije cetri dana odgovorio na onu njihovu anketu, jos sam isao preko jednog od clanova foruma, ali jos nikakvog odgovora nema. Ako ne prode probat cu ponovo. Hajro ovog puta cu probat preko tebe ako me ne prime. Moze? :waving

hajro2

Legenda
Tu od
1 Tra 2012
ps3 kaže:
Ja sam prije cetri dana odgovorio na onu njihovu anketu, jos sam isao preko jednog od clanova foruma, ali jos nikakvog odgovora nema. Ako ne prode probat cu ponovo. Hajro ovog puta cu probat preko tebe ako me ne prime. Moze? :waving

Sto se mene tice moze, a evo sta su mi odgovorili kad sam ih pitao za moj referral link..

HQZc8.png

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Omg.. Pa nemas ti tu "reff link" kako ne kontas? Napisao sam ti lepo sta treba da uradis da bih upao.. Ali izgleda da to ti ne shvatas..

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
wizard kaže:
Omg.. Pa nemas ti tu "reff link" kako ne kontas? Napisao sam ti lepo sta treba da uradis da bih upao.. Ali izgleda da to ti ne shvatas..

Lol. I am dumb. Tek sad sam kod Hajre vidio da je ovo njihov email. A ja sam shvatio da je to tvoj, i da preko njega trebam se prijavit. Opalit cu sebi :smack Idem se ponovo prijaviti.

xpert90

Aktivni član
Tu od
19 Sij 2010
Mene su primili bez reffa, a oko 10 dana sam cekao otprilike.

Tako da se moze upasti bez reffa.

romero121

Član
Tu od
17 Stu 2010
Ja aplicirao (onako iz znatiželje) i dobio CPA Tank, samo problem je sto neznam odakle uopce krenuti.

wizard

Iskusan lik
Tu od
30 Stu 2009
Pa sto si aplicirao onda? :bored
Najbolje se ovde edukuj malo, googlaj CPA Methods, tutorials, itd.. Pa kreni polako da se edukujes ;)

A za sve ono sto ti nije jasno, slobodno pitaj. A kontam da ti nece biti dosta stvari jasno kod CPA Tank-a jer oni imaju onu mrtvu Cake Platformu.

AzurO

Moderator
Osoblje foruma
Tu od
29 Ruj 2011
wizard kaže:
Pa sto si aplicirao onda? :bored
Najbolje se ovde edukuj malo, googlaj CPA Methods, tutorials, itd.. Pa kreni polako da se edukujes ;)

A za sve ono sto ti nije jasno, slobodno pitaj. A kontam da ti nece biti dosta stvari jasno kod CPA Tank-a jer oni imaju onu mrtvu Cake Platformu.

Na vrh